Апарат для гіпоксітерапії

Апарат для гіпоксітерапії в Alfaspa


У медицині кисень для дихання практикують з лікувальною і профілактичною метою, являючи собою гіпоксі- і гіпероксітерапію. Обладнання для таких процедур можна купити у нас, у компанії Alfa Medical & SPA Development. Ми працюємо з німецьким виробником і пропонуємо вам сертифікований апарат, що повністю відповідає міжнародним стандартам і вимогам. За необхідності проводимо навчальні курси для вашого персоналу, консультуємо, виконуємо пусконалагоджувальні роботи та сервісне обслуговування обладнання.


Що таке гіпоксітерапія і як вона впливає на організм?


Суть гіпоксітерапії полягає в насиченні крові киснем інтервальним методом: пацієнт одягає маску і вдихає через неї повітря зі зниженим вмістом О2, а після - з підвищеним, тиск при цьому не змінюється. Через чергування концентрації кисню у масі, що вдихається, спосіб і назвали гіпоксі- і гіпероксітерапією. Відчуття пацієнта під час процедури близькі до підйому в гори - апарат відмінно імітує такий вид фізичного навантаження. Гіпоксітерапія - можливість вдихнути гірське повітря, навіть якщо немає часу на подорожі, адже сеанс триває всього півгодини-годину.


Нормобарична гіпоксітерапія характеризується такими перевагами:

 

  • оздоровчий ефект без лікарських засобів, тільки апаратна методика;
  • підходить для пацієнтів різного віку, включно з дітьми та літніми людьми, оскільки обладнання попередньо проводить функціональні проби і виявляє індивідуальний допустимий рівень зниження і підвищення кисню;
  • повна автоматизація і безперервний контроль за станом пацієнта - участь лікаря під час процедури не потрібна.


Гіпоксі- і гіпероксітерапію практикують для лікування гіпоксії (наприклад, під час відновлення після вірусних інфекцій), нормалізації ваги та фізичної форми загалом, зміцнення нервової, серцево-судинної, імунної систем, покращення психічного й психологічного стану, омолоджувального ефекту. Цю апаратну методику призначають під час реабілітації після різних захворювань, як допоміжний захід разом з основною терапією і для профілактики.


Купівля обладнання для інтервальної гіпоксітерапії


Апарат для гіпоксітерапії не купують для дому, він призначений для використання в стінах клініки під контролем лікаря. Обладнання не займає багато місця і не потребує регулярного профілактичного обслуговування. Його управління інтуїтивно зрозуміле, є можливість збереження бази даних пацієнтів із зазначенням індивідуальних параметрів. Апарат оснащений багаторівневою системою безпеки, передбачено тривожні сигнали, перемикання режимів можливе вручну й автоматично.

Замовити його у нас можна, зателефонувавши за номером або залишивши онлайн-заявку. Якщо ви сумніваєтеся в окупності такого вкладення, скористайтеся калькулятором і розрахуйте, наскільки вигідним буде встановлення обладнання у вашому медичному центрі.