IPL - система фототерапії від Alfaspa

Компанія ALFA Medical & SPA Development представляє апарати для фототерапії обличчя - мультиплатформи з IPL-маніпулою, які стануть чудовим вкладенням для клініки естетичної медицини, салону краси або іншого beauty-центру. Ізраїльсько-американський бренд Sinclair Viora випускає багатофункціональні апарати, які отримали міжнародні сертифікати і визнання провідних фахівців у сфері краси. Ми є офіційним дистриб'ютором виробника, надаємо інформаційну підтримку, налаштовуємо обладнання і вчимо з ним працювати.

Фототерапія - це спосіб залучити ще більше клієнтів


Якщо відповідати на питання, що таке фототерапія обличчя простими словами, можна сказати, що це сучасний спосіб омолодження шкіри завдяки впливу високоінтенсивного потоку світла. Використання лазерної технології дає змогу активізувати вироблення колагену в тканинах, прискорити регенерацію на клітинному рівні, що призведе до підвищення тургору шкіри та поліпшення її стану. Фототерапія заснована на прогріванні тканин світловим променем, інтенсивність і час впливу визначаються косметологом залежно від наявних проблем.

Фототерапія обличчя - це можливість помітно розширити клієнтську базу, адже такий метод впливу на шкіру здатний вирішити одразу кілька завдань. IPL-терапія показана в разі:

  • ознак старіння;
  • вікової пігментації, веснянок;
  • розширених судин;
  • вугрової висипки, збільшених порах;
  • зниження тонусу шкіри;
  • нерівномірному рельєфі та кольорі обличчя;
  • другому підборідді, брилях;
  • відчуття стягнутості, сухості шкіри;
  • підвищеному виробленню себума тощо.

Процедури для обличчя із застосуванням технології IPL можна проводити в молодому і зрілому віці - в цьому разі зони, інтенсивність і тривалість впливу будуть відрізнятися відповідно до виявлених косметологічних проблем.
Світлотерапія для обличчя практично не має протипоказань, до них відносяться тільки шкірні захворювання в стадії загострення, період вагітності та лактації, онкологія, свіжа засмага тощо. - все вирішується в індивідуальному порядку. Фототерапію для обличчя найкраще проводити в осінньо-весняний період, коли немає агресивного впливу сонця або холоду. Процедура безболісна для клієнтів завдяки спеціальній системі охолодження. Ефект фототерапії шкіри обличчя помітний вже після першого сеансу, а максимальний результат досягається після повного курсу. Кількість процедур вибирається індивідуально. Крім того, відсутній тривалий період реабілітації.

Купівля IPL-лазера


Позитивні відгуки щодо фототерапії обличчя свідчать про популярність цієї процедури серед клієнтів косметологів. Якщо ви тільки запускаєте бізнес або задумалися про розширення спектра послуг, лазерний апарат стане чудовим вкладенням, який швидко себе окупить. Для розрахунку у нас є онлайн-калькулятор - скориставшись ним, ви вже зараз дізнаєтеся, через скільки зможете отримувати прибуток за допомогою цього обладнання.

Для замовлення IPL-апарату залишайте заявку на сайті або телефонуйте нам. Ми проконсультуємо, оформимо покупку, організуємо доставку і повністю підготуємо обладнання для продуктивної роботи.