Лазерні технології

Asclepion Dermablate NEW

Найсучасніший ербієвий лазер в естетичній медицині: дерматологія, косметологія, гінекологія та хірургія
Дізнатися більше

Обладнання для лазерної епіляції


Більшість жінок обирає не самостійне видалення волосся, а апаратну лазерну епіляцію. Це пояснюється простотою, комфортабельністю і тривалим результатом після процедури. А багатьом пацієнткам важливо мати ідеальний вигляд щодня.

Видалення волосся бритвою, воском або методом шугарингу позбавляє видимої частини волосини, тоді як лазер чинить термічний вплив на сам фолікул, руйнуючи його зсередини. Поверхня шкіри при цьому залишається неушкодженою, а больові відчуття зведені до мінімуму.

Найбільшу частку в сегменті нехірургічних процедур естетичної медицини займають ін'єкції краси та лазерна косметологія. Сучасні апарати лазерної епіляції допоможуть залучити в салон клієнтів, оскільки попит на процедури видалення волосся по всьому тілу досить високий. 

Апарати для лазерної епіляції


Обладнання для лазерної епіляції варто придбати, якщо ви плануєте розширювати список косметологічних послуг для підвищення конкурентоспроможності вашого салону. Використовуючи професійні лазерні апарати з високою безпекою та ефективністю, ви значно підвищите рівень послуг салону. Водночас успіх під час купівлі апарата безпосередньо залежить від репутації компанії дистриб'ютора.

У компанії ALFA Medical & Spa Development представлені апарати для лазерної епіляції, що мають сертифікацію FDA і CE, а також проходять тривалий професійний контроль.

Вибираючи обладнання для лазерної епіляції, дуже важливо не припуститися помилки.

Нижче розглянемо основні пункти під час вибору лазерного апарату:

  • Безпека (як для лікаря, так і для пацієнта)
  • Надійність у використанні
  • Ефективність роботи апарату
  • Відсутність побічних ефектів
  • Витратні матеріали (їхня вартість і кількість)
  • Доступність сервісного обслуговування

Професійний лазерний апарат. Який вибрати?


Найкращі сучасні та ефективні апарати для лазерної епіляції зібрані в каталозі компанії alfaspa.ua.

Представляємо нижче ТОП обладнання, яке найчастіше використовують наші клієнти: 

  • Asclepion MeDioStar Monolith - найшвидший і найефективніший апарат для лазерної епіляції. Визнаний найкращим за версією Академії косметології та естетики Prize Vida Estética в Барселоні.
  • Asclepion The Epilab 2023. Багатофункціональний лазерний апарат для професіоналів, який прекрасно зарекомендував себе в галузі лазерної епіляції за останні 20 років.

Обладнання можна вибрати за допомогою ALFA-менеджера, який проконсультує і відповість на всі ваші запитання.

Лазерна косметологія


Лазерна косметологія відкриває новий етап в історії естетичної медицини. За допомогою високотехнологічних апаратів сьогодні можна з успіхом справлятися із завданнями, перед якими раніше були безсилі технології.

На сьогодні лазерна косметологія вирішує проблему епіляції, омолодження шкіри, видалення новоутворень, профілактики вікових змін, шліфування післяопераційних рубців.

Ви можете купити апарат для лазерної епіляції в ексклюзивного дистриб'ютора німецького концерну Asclepion Laser Technologies в Україні - компанії ALFA Development, яка пропонує широкий вибір обладнання для надійних і комфортних процедур.

Ми реалізуємо професійне косметологічне обладнання понад 17 років, поставляючи апарати в усі міста України. Представлені лазерні апарати пройшли багаторічний процес розробок, контроль професіоналів і отримали міжнародну сертифікацію. Якщо ви хочете купити апарат лазерної епіляції напишіть нам у соціальних мережах або залишайте заявку в онлайн-чаті сайту.