Обладнання для LED-терапії від Alfaspa

Усім, хто хоче почати практикувати ЛЕД-терапію в салоні, клініці або іншій установі, компанія ALFA Medical & SPA Development пропонує професійне обладнання американського бренду BIO-Therapeutic. Це компактні пристрої, які помістяться на вашому робочому столі та дадуть змогу усувати різні недосконалості шкіри клієнтів.

Показання та протипоказання для LED-терапії


У косметології та естетичній медицині під LED-терапією для обличчя маються на увазі процедури, під час яких на шкіру впливають світлові хвилі різного спектра - червоного, синього, жовтого тощо. Вони впливають на роботу АТФ - енергетичних молекул, активізуючи їхню роботу. У результаті в шкірі починають з новою силою вироблятися "білки молодості" (колаген, еластин), судини зміцнюються, вирівнюється колір, пригнічуються хвороботворні мікроорганізми.

Під час процедури світло проникає в тканини до 2,5 мм, досягаючи навіть підшкірно-жирової клітковини, водночас вплив чиниться тільки корисними променями - УФ та ІЧ випромінювань немає.

Які проблеми пацієнтів ви зможете вирішити за допомогою LED-апарату:

  • перші ознаки старіння - зниження пружності, поява зморшок;
  • акне легкого та середнього ступеня, плями від них;
  • сліди механічних пошкоджень на шкірі;
  • запалення, почервоніння тощо.

Крім того, світлотерапія ефективна в період реабілітації після інвазивних і малоінвазивних процедур - різних пілінгів, мікродермабразії тощо. Вона здатна якісно знімати стрес, позитивно впливаючи на шкірний покрив.

Червоний спектр призначений для догляду за зрілою шкірою, звуження пор, лікування розацеа; синій демонструє заспокійливий, протизапальний ефект; жовтий позбавляє лімфатичних застоїв, наслідків стресу; зелений націлений на відновлення пружності, зволоження вікової шкіри. Для кращої результативності світло можна комбінувати, надаючи комплексний вплив на оброблювану зону.

Що стосується протипоказань, їх практично немає: процедуру не проводять лише за наявності онкологічних і фотопатологій.

Купівля апаратів світлотерапії для обличчя


Якщо ви зацікавлені в розширенні спектра послуг, LED-терапія стане чудовим рішенням - відгуки косметологів, лікарів-естетистів і пацієнтів свідчать про її ефективність і популярність. Апарат не займе багато місця у вашому кабінеті, його розміри навіть дають змогу надавати послуги вдома або працювати на виїзді. У комплекті з обладнанням йдуть дві пари захисних окулярів (для вас і клієнта), а також патчі для очей. Тривалість процедури становить до півгодини, тому за день ви зможете обслуговувати багато пацієнтів.

Для замовлення апарата телефонуйте нам або залишайте онлайн-заявку - ми передзвонимо для узгодження всіх деталей. Проконсультуємо і підкажемо, яка модель буде найкращою для вашого кабінету, допоможемо налаштувати обладнання і навчимо з ним працювати. Усі пристрої сертифіковані, на них поширюється гарантія.