Обладнання для масажу

Starpool Zerobody

Кушетка сухого флоатингу, що занурює у стан повної невагомості. 400 літрів теплої води, аудіо SPA гід, LED підсвічування, поперечний водний масаж, 10-30 хвилин вільного часу дарують незабутні відчуття повної релаксації та ментального перезавантаження
Дізнатися більше

Starvac DX Focus

Компактна модель ендермологічних систем DX. Апарат створений для бізнесу будь-якого масштабу, завдяки привабливій ціні, невеликому розміру, низькій собівартості процедури та широкому спектру протоколів

Дізнатися більше

Апарати для вакуумного масажу від Alfaspa


Масаж не дарма називають тренуваннями для ледачих, а за допомогою сучасних технологій його ефективність підвищується в рази. ALFA Medical & SPA Development пропонує купити апарат для вакуумного масажу - у каталозі представлено мультиплатформи та компактне обладнання виробників зі світовим ім'ям. Ми надаємо допомогу на всіх етапах - під час вибору апарата, його налаштування та експлуатації, можемо навчити ваш персонал працювати з ним і виконати сервісне обслуговування.

Особливості та переваги вакуумного апарату для масажу


Застосування апаратних методик в індустрії краси та здоров'я популярне серед пацієнтів, косметологів і лікарів-естетистів. Апарат вакуумного масажу - одне із сучасних рішень, яке точно стане затребуваним у вашому кабінеті або клініці. Суть його роботи полягає в нагнітанні і всмоктуванні повітря в зоні, що перебуває під впливом. Створювані таким чином перепади тиску забезпечують стимуляцію тканин на глибоких рівнях, прискорюючи клітинний метаболізм, посилюючи кровообіг і лімфообіг, ефективно виводячи токсини і розщеплюючи жирові відкладення.


Вакуумний масаж апаратом вирішує відразу кілька проблем ваших клієнтів:

  • моделює спокусливі контури тіла, коригує фігуру;
  • бореться з целюлітом і жировими відкладеннями на різних частинах тіла;
  • збільшує еластичність і пружність шкіри;
  • активізує вироблення білків молодості;
  • знімає набряклість;
  • усуває відчуття тяжкості в ногах;
  • сприяє розсмоктуванню гематом;
  • прискорює відновлення після хірургічної пластики, травм, сильних спортивних навантажень.

Апарат вакуумно-роликового масажу працює за запатентованими технологіями і пропонує велику кількість програм для ефективного впливу відповідно до індивідуальних потреб. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і зручний сенсорний екран забезпечують просте керування та налаштування обладнання. За вашим запитом апарат для масажу може бути поставлений в індивідуальному дизайні - з фірмовим логотипом, зображенням або іншими елементами, що виділяють вас серед конкурентів.
У комплекті з апаратом вакуумно-роликового масажу йдуть усі необхідні насадки і маніпули - у вас не буде додаткових витрат на оснащення.

Як купити апарати для масажу?


Спочатку розгляньте каталог Alfaspa, почитайте опис кожного обладнання, щоб зрозуміти, яке конкретно підійде вашому бізнесу. Якщо сумніваєтеся, який апарат для антицелюлітного масажу буде найкращим для вас, проконсультуйтеся з нашими менеджерами. Вони детально розкажуть про особливості кожного виду обладнання, порекомендують оптимальний для вас. Щоб розуміти, через який час окупляться вкладення, скористайтеся нашим онлайн-калькулятором.

Купити вакуумно-роликовий апарат можна, оформивши заявку онлайн або зателефонувавши нам. Ми організуємо доставку обладнання в будь-яке місто України.