Бальнеологічне обладнання від Alfaspa

Компанія ALFA Medical & SPA Development пропонує ванни бальнеологічні - інноваційне обладнання для салонів краси, SPA-центрів, медичних клінік, санаторіїв. Ми виступаємо офіційним дистриб'ютором виробника комплексів - німецького бренду Unbescheiden, працюємо з ним без посередників, видаємо гарантію на всі бальнеологічні ванни та здійснюємо сервісне обслуговування.

Що таке бальнеотерапія і як її проводять?


Бальнеотерапія - це комплекс оздоровчих заходів, які реалізуються за допомогою зовнішнього впливу мінеральної води в поєднанні з гідромасажем. Процедури проводяться під час і після основного лікування, вони спрямовані на зміцнення захисних сил організму, відновлення, релаксацію, усунення функціональних порушень. Бальнеотерапія з успіхом використовується в комплексній терапії різних захворювань, а також для психологічного розслаблення.

Обладнання, яке пропонуємо ми, підходить для різних видів бальнеотерапії. У ньому передбачено різні масажні програми, що впливають на все тіло, світлові точки для хромотерапії, вихровий масаж тощо. Його можна застосовувати з морською, термальною і звичайною водою залежно від особливостей вашого закладу. Процедури тривають недовго - в межах 30-40 хвилин, доглядати за установками та дезінфікувати їх після використання легко, тому за день ви зможете обслужити чималу кількість клієнтів.

Показання до бальнеотерапії та обладнання для неї


Бальнеотерапія як різновид фізіотерапії показана в разі патологій опорно-рухового апарату (грижі, остеохондроз, сколіоз, травми тощо), нервової, серцево-судинної, сечостатевої систем, для підвищення тонусу м'язів, загального розслаблення, оздоровлення та омолодження. Функція гідромасажу з успіхом використовується як допоміжний інструмент у боротьбі за струнку фігуру і підтягнуте тіло.

В асортименті Alfaspa представлено інноваційне багатофункціональне обладнання:

  • гідромасажні ванни з великою кількістю програм;
  • вихрові та грязьові ванни;
  • кушетки для вологих видів масажу;
  • душ Віші для бальнеотерапії;
  • установки для витягування хребта;
  • ванни для підводної гімнастики.

Всі комплекси виготовлені з міцних матеріалів, які легко очищаються і не вступають у хімічні реакції з мийними засобами. У них реалізована зручна система управління, є можливість налаштування індивідуальних програм під потреби конкретних пацієнтів. Дизайн кожної установки максимально лаконічний і продуманий, обладнання чудово впишеться в будь-який інтер'єр. Конструкція комплексів забезпечує повний комфорт і розслаблення під час водних процедур.

Якщо ви займаєтеся бальнеотерапією в Україні, оснастіть свій бізнес якісними та функціональними установками німецького бренду. Для зручності ми передбачили онлайн-калькулятор окупності: вкажіть кілька вихідних даних і дізнайтеся, через який час обладнання почне приносити прибуток.

Для замовлення та уточнення ціни телефонуйте або пишіть менеджерам нашої компанії. Ми організуємо доставку комплексів по Україні, навчимо вас і ваших співробітників працювати з ними, встановимо і підключимо обладнання.