Сучасні апарати для мезотерапії

Апарати для мезотерапії від Alfaspa


Компанія ALFA Medical & SPA Development представляє революційний апарат для фракційної мезотерапії. Преміальне обладнання працює за запатентованим алгоритмом, компактне і просте в управлінні. Воно створене для використання в салонах краси, косметологічних клініках, центрах естетичної медицини тощо. Ми поставляємо апарати по всій Україні, вчимо працювати на них, консультуємо.

Що таке мезотерапія і як це працює?


Косметологи звикли розглядати мезотерапію як ін'єкційну методику, але якщо ми скажемо, що це - неінвазивна процедура, безболісна і безпечна для ваших клієнтів? З новими апаратами можна забути про використання голок, надавати послугу швидше і поєднувати її з іншими видами терапії.

Неінвазивна мезотерапія - один зі способів омолодження обличчя та інших зон тіла, заснований на методі електропорації. Електричні хвилі спеціально підібраної інтенсивності впливають на клітинну мембрану, збільшуючи її пропускну здатність, завдяки чому поживні компоненти проникають безпосередньо в зону обробки. Це унікальна методика насичення тканин активними елементами без проколів або інших пошкоджень епідермісу.

Мезотерапія за новою методикою отримала тільки позитивні відгуки, вона практикується для вирішення різних проблем:

  • боротьби зі зморшками в складі anti-age терапії;
  • активізації вироблення колагену і процесів регенерації шкірного покриву;
  • збільшення тургору шкіри, відновлення гідробалансу;
  • боротьби з пігментацією, освітлення, шліфування;
  • відновлення після інших косметологічних процедур;
  • зменшення вираженості розтяжок, корекції фігури тощо.

Неінвазивна процедура може використовуватися самостійно або бути частиною комплексної омолоджувальної терапії.

Мезотерапія - це крок до розширення бізнесу


Запатентована технологія, за якою функціонує обладнання, забезпечує видимий ефект уже після першого сеансу і надовго зберігає результат, що сприяє задоволеності ваших клієнтів. Інтенсивність передачі імпульсів регулюється - є 100 рівнів, які можна підбирати індивідуально для кожного пацієнта. Одна з основних переваг - відсутність періоду реабілітації, оскільки епідерміс не пошкоджується. Це означає, що пацієнти зможуть записатися до вас на процедуру просто перед важливими подіями, що важливо при інтенсивному ритмі життя.

У комплекті з обладнанням поставляються сироватки для beauty-процедур по обличчю і тілу - 180 ампул, яких вистачить надовго. Сам апарат дуже компактний і не займе багато місця на вашому робочому столі.

Інноваційне обладнання фракційної мезотерапії підійде для косметологів-початківців і тих, хто прагне до розширення бізнесу. Якщо хочете відразу зрозуміти, коли воно окупиться, скористайтеся онлайн-калькулятором, який ми для цього передбачили.

Залишити заявку можна онлайн або за телефоном - наші менеджери проконсультують, скажуть ціну апарата і обговорять з вами доставку.