Апарати мікрострумової терапії в Alfaspa

Прагнете до розвитку б'юті-бізнесу, нарощування клієнтської бази та розширення спектра послуг? Ми в ALFA Medical & SPA Development пропонуємо додати до своєї програми вплив мікрострумами - апарат для використання цього методу можна купити у нас. Пропонуємо сертифіковане обладнання американського виробника BIO-Therapeutic, що відповідає світовим стандартам. Працюємо з брендом без посередників, займаємося налаштуванням і обслуговуванням апаратів, вчимо користуватися ними.

Користь і переваги апаратів для мікрострумової терапії


Мікроструми, які генерує апарат, не перевищують 400 мкА і працюють як зовнішнє джерело енергії для клітин. Рівень струму відповідає природному електричному потенціалу тіла, а тому абсолютно безпечний. Мікрострумовий апарат для обличчя впливає на всі шари шкіри і м'язовий каркас, змушуючи клітини регенерувати і збільшуючи їхню фізіологічну активність, стимулює синтез колагену, нормалізує діяльність судин, лімфатичних вузлів. Результат процедур на апараті для мікрострумової терапії - пролонгований ліфтинговий ефект, розгладження зморшок, помітне сповільнення старіння, збільшення тургору шкіри.

Переваги апаратів, що впливають мікрострумами:

  • велика кількість протоколів для роботи по обличчю і тілу клієнта, можливість індивідуального програмування залежно від наявної проблеми;
  • підходять для салонів краси, лікарів-естетистів, трихологів (з їхньою допомогою можна зміцнювати волосся і відновлювати шкіру голови);
  • регульована довжина хвилі і кілька рівнів впливу;
  • відсутність неприємних відчуттів у пацієнтів під час процедур;
  • висока ефективність і окупність;
  • результат, що довго зберігається (курс можна повторювати через півроку для закріплення ефекту);
  • незалежність від електроживлення - обладнання працює від батарейок;
  • компактні розміри - можна навіть брати з собою на виїзд до клієнта додому або встановити в найменшому кабінеті.

Мікроструми, апарат для яких можна купити у нас, впливають за запатентованою технологією. Виробник випускає різні моделі, що комбінують відразу кілька процедур. Розгляньте мультиплатформи для розширення спектра послуг, що надаються.

Купівля мікрострумових апаратів для обличчя


Якщо вам потрібен апарат, що генерує мікроструми для обличчя, купити його можна, оформивши онлайн-заявку або зателефонувавши нам. Ми гарантуємо якість кожного пристрою, допоможемо почати роботу з ним, покажемо, як він функціонує, організуємо доставку до вашого міста.

Тільки починаєте бізнес і сумніваєтеся, що вкладення окупляться? Це можна перевірити в кілька кліків: ми розробили онлайн-калькулятор розрахунку окупності, який швидко покаже цифри, що цікавлять. Введіть у задані поля вихідну інформацію, і вже через кілька секунд дізнайтеся, через який час апарат почне приносити прибуток.