Апарати для алмазної мікродермабразії

Апаратні методики очищення й омолодження шкіри популярні серед лікарів-косметологів та їхніх пацієнтів. ALFA Medical & SPA Development представляє інноваційні апарати для алмазної мікродермабразії - сучасного способу зробити шкірний покрив молодшим і привабливішим. Ми налагодили партнерські відносини з виробниками обладнання, а тому поставляємо його без посередників.

Мікродермабразія - це сучасний спосіб збереження молодості


Мікродермабразія - це метод шліфування шкіри, в процесі процедури ороговілі клітини м'яко відлущуються, що стимулює регенерацію та активізацію вироблення колагену, еластину. Крім того, здійснюється глибоке зволоження на клітинному рівні, що забезпечує ефект підтяжки і дарує сяйво шкіри зсередини. Разом з очищенням і звуженням пор під час мікродермабразії апарат сприяє полегшеному проникненню сироваток та інших поживних засобів.

Процедура буває сухою і вологою. Суха підходить для жирної шкіри з розширеними порами, ця методика сприяє нормалізації вироблення себума, розгладженню дрібних зморщок. Волога націлена на боротьбу з гіперпігментацією, зморшками, а також на вирівнювання рельєфу і тону шкіри.

Багатофункціональні апарати для мікродермабразії шкіри обличчя від Alfaspa


У нас можна купити апарати для мікродермабразії різних типів. Переваги кожного з них:

  • Компактність і легкість - не займає багато простору на робочому місці, можна швидко перенести в інший кабінет.
  • Багатофункціональність - по суті, це мультиплатформи, що дають змогу проводити різні процедури, просто змінюючи насадки. Крім шліфування, апарати використовуються для ультразвукового очищення, LED-терапії тощо.
  • Демонструє чудовий результат уже з першого сеансу, процедура може бути самостійною або входити в комплексну терапію.
  • У комплекті - всі необхідні насадки, вам не доведеться замовляти їх додатково, а почати роботу можна відразу після доставки.
  • Швидка окупність - розрахувати її можна в онлайн-калькуляторі на окремій сторінці.
  • Підходить для обробки різних зон обличчя і тіла, не травмує чутливу шкіру.

Після маніпуляції в робочій зоні не залишаються забруднення, обладнання не доводиться чистити, що економить ваш час у перервах між прийомами клієнтів.

Щоб купити апарат для мікродермабразії, вивчіть доступні моделі в каталозі або проконсультуйтеся з нашим менеджером. Ми проаналізуємо ваш бізнес і поставлені завдання, відповідно до цього порадимо хорошу модель. Якщо вже вибрали обладнання, залиште онлайн-заявку, замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте нам, щоб обговорити умови та терміни поставки, дізнатися актуальну ціну.

Якщо потрібно, можемо провести курси підвищення кваліфікації для вашого персоналу, навчити співробітників працювати з обладнанням, налаштувати його. На кожен апарат видається гарантія, у нас є сервісне обслуговування незалежно від того, закінчився гарантійний термін чи ні.