Апарати для мікронідлінгу

Апарати для мікронідлінгу в Alfaspa


В Alfa Medical & SPA Development можна купити апарат для мікронідлінгу - відгуки про таку процедуру тільки позитивні, тому її включення до переліку послуг салону або клініки здатне помітно збільшити клієнтську базу і прибуток. У нас продається компактне обладнання американського виробництва: за розмірами воно трохи більше за зубну щітку, тому його можна брати з собою і на виїзні сеанси. Доставляємо апарати по Україні, консультуємо, проводимо тренінги, видаємо гарантію.


Мікронідлінг - що це і як впливає?


У косметології та естетичній медицині мікронідлінг - це малоінвазивна процедура, суть якої полягає у створенні на поверхні шкіри мікроскопічних проколів найтоншими голками для активізації регенеративних процесів і доставлення поживних препаратів у глибші шари. Якщо відповідати на питання, що таке мікронідлінг обличчя, простіше, то це щадна версія мезотерапії. З інноваційним обладнанням американського бренду BIO-THERAPEUTIC процедура стала швидкою і безпечною.

У чому переваги цього високотехнологічного гаджета:

  • адаптація до різних типів шкіри завдяки гнучким налаштуванням - немає обмежень за клієнтською базою;
  • три види картриджів з різною кількістю голок у комплекті - не потрібно нічого докуповувати додатково;
  • супертонкі голки довжиною до 2,5 мм - для впливу в різних шарах шкіри;
  • 5 швидкостей для регулювання інтенсивності.


Процедуру мікронідлінгу можна проводити самостійно і в комплексі з іншими маніпуляціями з догляду за шкірою. У процесі виявляється багатоточковий вплив, що дає омолоджувальний ефект і покращує шкірний покрив загалом. Скільки процедур мікронідлінгу потрібно, залежить від початкового стану шкіри і наявних проблем. Після індивідуальної консультації ви можете призначити пацієнтам курс із кількох сеансів (як правило, не більше 6) з інтервалом у тиждень. Ефект помітний відразу і зберігається до року залежно від введених препаратів і способу життя. Це і є відповідь на запитання, як часто робити мікронідлінг. У середньому для професійного догляду за шкірою досить проходити курс раз на рік-півтора, щоб підтримувати її ідеальний стан. Якщо ви вирішили зайнятися мікронідлінгом і купити апарат, зможете сформувати базу з постійних клієнтів.


Мікронідлінг: результат до і після процедур


Показаннями для мікронідлінгу є зморшки (мімічні та вікові), втрата тургору шкіри, вугрі, гіперпігментація, постакне, рубці, розширені пори та інші досконалості. Під час процедури в поверхневі шари вводяться антиоксидантні препарати, сироватки на основі колагену і гіалуронової кислоти, які підвищують еластичність і ефективно борються із запаленнями. Завдяки мікропошкодженням клітинна регенерація стає активнішою, тому розтяжки, рубці, пігментація зникають. З дозволу пацієнтів ви можете робити фото до і після, щоб наочно демонструвати результат новим клієнтам.


Щоб замовити апарат для мікронідлінгу, залишайте заявку або телефонуйте нам. Відповімо на всі запитання щодо обладнання, проконсультуємо й обговоримо деталі поставки.