Сучасні неодимові лазери

Сучасні неодимові лазери в Києві


Компанія ALFA Medical & SPA Development пропонує неодимові лазери - обладнання останнього покоління для медичних центрів, косметологічних клінік і салонів краси. Ми виступаємо офіційними дистриб'юторами надійних європейських та ізраїльських виробників, працюємо з ними без посередників, видаємо гарантію на пристрої, а також вчимо ними користуватися.

Використання і принцип роботи лазера


Апарати являють собою мультифункціональні платформи, що дають змогу проводити кілька різних процедур. Якщо сказати простіше, один лазер - це справжня міні-клініка, яка допоможе вирішити різноманітні косметологічні проблеми пацієнтів завдяки знімним маніпулам. Він займає порівняно мало місця і працює на збільшення прибутку вашого кабінету або клініки.

Неодимовий лазер - це різновид твердотільних лазерних випромінювачів, де робочим елементом виступає алюмоітрієвий гранат, активований неодимовими іонами. Особливість апарату - поєднання хвиль різних довжин з підвищеною потужністю. Промінь проникає в тканини на глибину до 1 см, цей параметр регулюється безпосередньо косметологом перед маніпуляцією залежно від поставленого завдання.

Принцип роботи неодимового лазера полягає у виборчому, вузькоспрямованому впливі. Його особливості:

  • опрацьовує одну обрану зону, тобто впливає на конкретний пігмент, тканину або клітину, куди спрямований промінь;
  • не зачіпає здорові сусідні тканини;
  • не травмує верхній шар шкіри.

Процедура проходить безболісно для пацієнта завдяки використанню охолоджувальних установок. Після впливу не залишається шрамів і рубців, реабілітаційний період суперкороткий і досягає всього декількох годин.

Для чого потрібен неодимовий лазер і переваги апаратів


Завдяки процедурам на такому обладнанні вдається домогтися:

  • видалення татуювань різних типів, включно з насиченими пігментами;
  • розгладження зморщок (мімічних і глибоких);
  • усунення слідів постакне, рубців, інших недосконалостей;
  • лікування судинних зірочок;
  • видалення зайвого волосся;
  • освітлення шкіри, усунення гіперпігментації;
  • омолодження в різних зонах, лікування оніхомікозу тощо.

Апарати оснащені великими колесами для можливості простого переміщення територією медичного центру. У них передбачено якісний дисплей із сенсорним керуванням. Є кругове підсвічування, яке робить обладнання стильним і функціональним елементом інтер'єру будь-якого кабінету.

Разом з Nd:Yag лазером можна замовити комплект необхідних маніпул, ціну обладнання ви дізнаєтеся у менеджера після оформлення заявки. Перед замовленням можете скористатися онлайн-калькулятором розрахунку окупності, щоб розуміти, через який час роботи з апаратом ви почнете отримувати прибуток.

Фахівці нашої компанії докладно розповідають, що таке неодимовий лазер і як з ним правильно поводитися, навчають персонал роботі з обладнанням, проводять курси підвищення кваліфікації для косметологів і всіх, хто зайнятий у beauty-індустрії. Для цього у нас організовано навчальний центр, проводяться різні заходи.

Залишайте заявку або телефонуйте нам, щоб дізнатися більше й оформити замовлення.