Оксимезотерапія

Обладнання для оксигенотерапії в Alfaspa


Любите застосовувати інноваційні методики та пропонувати клієнтам суперсучасні процедури? Оснастіть свою клініку або салон краси апаратом для кисневої мезотерапії. Компанія ALFA Medical & SPA Development виступає офіційним дистриб'ютором американського бренду, що постачає обладнання в передові центри естетичної медицини. Ми надаємо повний супровід, вчимо працювати з апаратом, є гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Оксигенотерапія - це нове слово в косметології


Уже з назви зрозуміло, що таке оксигенотерапія - це процес насичення шкірного покриву і його глибоких шарів киснем. Особливість процедури полягає в тому, що її проводять без ін'єкцій: вона не травмує шкіру, не потребує анестезії, дає змогу пацієнту повністю розслабитися і побачити результат уже після одного сеансу.

Оксимезотерапія обличчя належить до інноваційних методик омолодження, даючи змогу разом із киснем доставляти в шкіру активні компоненти для додаткових ефектів: гіалуронову кислоту, вітаміни, мінерали тощо. Процедура може здійснюватися самостійно або в складі комплексної anti-age терапії.

Апарат для оксимезотерапії стане чудовою інвестицією у ваш beauty-бізнес з низки причин:

  • відразу після сеансу пацієнт може перебувати під прямими сонячними променями, у процедури немає фактора сезонності;
  • немає протипоказань, записатися можуть навіть вагітні та жінки, які годують груддю, що збільшує кількість клієнтів;
  • обробка можлива на всіх фототипах шкіри, а також на чутливому шкірному покриві;
  • під час процедури пацієнт не відчуває дискомфорту, він відпочиває і сприймає її максимально позитивно.

Оксигенотерапія показана для боротьби з першими ознаками старіння, зменшення вираженості зморщок, вирівнювання кольору і рельєфу шкіри, її тонізації, стимулювання регенерації, вироблення колагену і еластину, зняття набряків, лікування вугрів, псоріазу та ін.

Оксимезотерапія в косметології: як вона проводиться?


Якщо ви збираєтеся займатися оксигенотерапією, корисно знати, як проводиться процедура. Вона складається з трьох етапів, для кожного з яких передбачені окремі інструменти. На першому на обличчя клієнта розпорошується активна речовина за допомогою спеціального пістолета - це відбувається безконтактно. На другому інша маніпула вже контактує з поверхнею шкіри - виконується акуратний масаж для розгладження зморщок і поліпшення проникнення корисних компонентів у тканини. На третьому на обличчя надягають спеціальну маску, через яку подають кисень, - це завершальний крок для ще більшого розслаблення, відновлення й омолодження.

Ми постачаємо обладнання для оксимезотерапії з усіма необхідними аксесуарами в комплекті - вам не потрібно нічого докуповувати додатково, одразу після встановлення апарату можна починати працювати.

Хочете дізнатися більше або вже готові оформити заявку? Телефонуйте або заповнюйте онлайн-форму, і вже незабаром ви зможете надавати клієнтам нову послугу.