Пікосекундний лазер

Пікосекундний лазер від Alfaspa


Плануєте оновлення або розширення обладнання у своєму салоні чи медичному центрі? Пропонуємо встановити пікосекундний неодимовий лазер - преміальну техніку останнього покоління, розроблену німецьким брендом Asclepion. Він призначений для різноманітних процедур - від видалення татуювань до антивікової терапії, в каталозі ALFA Medical & SPA Development є також набір необхідних маніпул.

Що таке пікосекундний лазер і в чому переваги його впливу?


Лазер пікосекундний - це ультрасучасне обладнання для beauty-індустрії та медичних центрів, особливість якого - випромінювання суперкоротких імпульсів у поєднанні з двома довжинами хвиль. Він належить до високошвидкісних лазерів, попередні імпульси не потрібні, завдяки чому процедура триває менше, а ви зможете обслужити більшу кількість клієнтів за робочий день.

Серед косметологів пристрій відомий як пікосекундний лазер для видалення тату, але купити його можна і для інших маніпуляцій. По суті, це мультиплатформа, яка підходить для таких процедур:

  • видалення перманентного макіяжу;
  • боротьба з пігментацією;
  • лікування рубців, акне;
  • фракційне омолодження шкіри.

Маніпула має найбільший розмір плями у світі - 16 мм, що дає змогу швидко обробляти значну площу шкіри та скоротити час на процедуру. Енергія розподіляється рівномірно по всій робочій зоні, при цьому не впливає на сусідні тканини.

Пікосекундний лазер для видалення татуажу брів і пігментації функціонує так: надкороткі імпульси розщеплюють пігмент на дуже дрібні частинки, які згодом виводяться з організму лімфатичною системою. По суті, він перетворює їх на пил, ефективно працює з пігментами різного кольору, навіть дуже насиченими і темними.

Переваги пікосекундного лазера для видалення пігментації і тату для пацієнтів очевидні:

  • процедура швидка, безболісна, проводиться без анестезії;
  • після обробки не залишається рубців, шрамів;
  • помітний результат уже після першого сеансу (для усунення пігментації достатньо одного відвідування, з татуюваннями все залежить від їхньої насиченості);
  • хороший ефект ліфтингу.

Лазерні технології повністю безпечні для здоров'я, у них мінімальний список протипоказань, багато з них - умовні або короткочасні (наприклад, застудні захворювання).

Як замовити пікосекундний лазер для видалення татуювань?


Купити обладнання можна у нас, залишивши заявку онлайн або за телефоном. Щоб дізнатися ціну на пікосекундний лазер для видалення татуювань, зв'яжіться з нашим менеджером. Для вашої зручності ми передбачили калькулятор розрахунку окупності. У нього можна ввести параметри, і за кілька секунд він підрахує, коли обладнання почне приносити прибуток.

Ми консультуємо з приводу функціональності лазерів, навчимо ваш персонал працювати з ним, регулярно організовуємо тематичні заходи та курси підвищення кваліфікації для косметологів. Можемо допомогти налагодити ваш бізнес в індустрії краси, якщо ви перебуваєте на початковому етапі його розвитку.