Q-Switched лазер - апарат для видалення татуювань

Видалення татуювань потребують клієнти багатьох салонів краси і центрів естетичної медицини. Малюнок може набриднути або спочатку виглядати непривабливо через недосвідченість майстра. Якщо ви хочете збільшити прибутковість свого кабінету, додайте до списку таку послугу, купивши лазер для видалення татуювань. ALFA Medical & SPA Development пропонує ультрасучасні апарати німецького бренду Asclepion. Це професійне обладнання, яке не займе багато місця в салоні, але дасть змогу розширити спектр послуг.

Як працює сучасний лазер для видалення тату?


Обладнання, яке поставляємо ми, функціонує за технологією Q-Switched. Неодимовий лазер - це неінвазивний апарат, що працює завдяки високоінтенсивному імпульсному променю і поєднує одразу кілька довжин хвилі, які можна використовувати одночасно або по черзі, залежно від індивідуальних особливостей. Лазер для видалення татуажу, купити який можна у нас, впливає на квадрат обраного розміру, де наносекундні імпульси руйнують пігмент, а згодом він виводиться з організму природним чином. 

Чому варто купити лазер для видалення татуажу:

  • немає впливу на сусідні тканини;
  • процедура безболісна, не вимагає особливої підготовки та реабілітації;
  • висока швидкість видалення тату (за один раз можна обробити велику площу);
  • найчастіше достатньо одного сеансу;
  • не залишається рубців або шрамів;
  • виводить татуювання різних типів (професійні, медичні, аматорські), працює навіть з насиченими пігментами незалежно від використаного барвника.


Q-Switched лазер створений не тільки для видалення тату, це багатофункціональний апарат, затребуваний у beauty-сфері та медичних центрах. За його допомогою можна вирішувати різні проблеми зі шкірою пацієнта, тим самим розширивши спектр послуг і підвищивши прибуток.


Лазер для видалення тату купують також для:

  • Лікування гіперпігментації, мелазми - завдяки комбінації різних довжин хвиль забезпечується проникнення імпульсу на потрібну глибину, внаслідок чого поглинається меланін, колір шкіри вирівнюється, а пігментний дефект зникає.
  • Омолодження шкіри, звуження пор та рішення інших косметичних проблем - це реалізується за рахунок режиму Free Running, а саме - технології фракційного фототермолізу. Q-Switched Nd:YAG глибоко очищає пори, руйнуючи накопичені в них забруднення, підвищує еластичність і пружність шкіри. Процедуру можна використовувати в складі комплексної anti-age терапії.

Лазер для видалення татуювань, купити який можна в Alfaspa, порівняно компактний, у комплекті - кілька маніпул під різні процедури.

Неодимові лазери в Києві від Alfaspa


Ми постачаємо обладнання для салонів краси, клінік, SPA-центрів по всій Україні. Навчаємо персонал працювати з апаратом, допомагаємо з вибором конкретної моделі. У нас є навчальний центр, де ви і ваша команда можете пройти курс підвищення кваліфікації та навчитися користуватися конкретним обладнанням. У разі виникнення будь-яких технічних проблем звертайтеся до нашого сервісного центру - усунемо несправність, забезпечимо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Щоб купити лазер для видалення тату, залишайте заявку або телефонуйте за номером: 0 800 750 153, для зручності є функція зворотного дзвінка. На Q-Switched лазер ціна прийнятна, а розрахувати окупність ви можете в онлайн-калькуляторі.