Апарати для RF-ліфтингу

Бажаєте залучити більше клієнтів і розширити список послуг вашого салону краси? Додайте до переліку процедур RF-ліфтинг. Це апаратна технологія комплексного впливу на різні зони тіла, яка забезпечує підтягувальний і омолоджувальний ефект. Обладнання для РФ-ліфтингу продається в нашій компанії. ALFA Medical & SPA Development - дистриб'ютор надійних і багатофункціональних апаратів професійного класу. Ми працюємо зі світовими брендами, допомагаємо вибрати найкраще обладнання для вашого салону. 

 

Процедура RF-ліфтингу: що це?


РФ-ліфтинг - це технологія розігріву глибоких шарів шкіри та підшкірно-жирової клітковини радіохвильовим методом. Унаслідок такого впливу активізується вироблення фібрину і колагену, що формують "каркас" для підтримки м'яких тканин. RF-ліфтинг обличчя ефективно бореться зі зморшками (зокрема глибокими) і заломами, вирівнює рельєф, формує виражений овал. Процедура розрахована на пацієнтів віком від 40 років, проте кожен косметолог визначає її доцільність для клієнта індивідуально, залежно від поточного стану шкіри.

Апаратна технологія підходить не тільки для омолодження обличчя. РФ-ліфтинг тіла може входити до складу антицелюлітної терапії, допомагає боротися з розтяжками, скорегувати фігуру і підтримати тонус шкіри в різних зонах.

 

Протокол процедури RF-ліфтингу та вплив на організм


Радіохвильовий ліфтинг називається також мікроголковим, оскільки в процесі на шкіру впливають мікроскопічні голки. Завдяки їхньому дуже маленькому розміру епідерміс не пошкоджується, пацієнти не відчувають дискомфорту, анестезія не потрібна.

РФ-ліфтинг обличчя та тіла виконують за таким алгоритмом:

  • очищення і нанесення на шкіру антисептика;
  • обробка зони заздалегідь обраним наконечником;
  • нанесення пом'якшувального крему на оброблені ділянки.

Сучасні апарати, що працюють за інноваційними технологіями, забезпечують мінімальний реабілітаційний період (видимі почервоніння зникають уже протягом 2-3 годин). Радіоліфтинг можна робити в будь-яку пору року, тому у вашому салоні не буде сезонних коливань на цю процедуру. Один сеанс триває до 20 хвилин, що дасть змогу обслуговувати велику кількість клієнтів на день.

 

Апарати для радіочастотного ліфтингу


Компанія Alfaspa пропонує мультиплатформи для салонів краси та медичних центрів. Один апарат виконує кілька функцій, включно з IPL і гінекологічним омолодженням. Навіть у компактному кабінеті ви можете проводити різні омолоджувальні процедури (RF-lifting обличчя, тіла, фракційний тощо), збільшуючи прибуток.

Переваги обладнання: 

  • розробки світових брендів (ilooda, Sinclair);
  • наявність українського сертифіката відповідності, а також CE, FDA;
  • картриджі з різною кількістю голок;
  • регулювання глибини проникнення тощо.

Фахівці нашої компанії допомагають у виборі обладнання для RF-ліфтингу, обслуговують його, можуть навчити ваших співробітників працювати з апаратом. Ми встановлюємо розумні ціни, оскільки співпрацюємо з виробниками без посередників. Ви можете розрахувати окупність обладнання в онлайн-калькуляторі, а також відвідати наш шоурум для тест-драйву. Залишайте заявку або телефонуйте нам за номером: 0 800 750 153.