Апарати для корекції фігури від Alfaspa

Starvac DX Focus

Компактна модель ендермологічних систем DX. Апарат створений для бізнесу будь-якого масштабу, завдяки привабливій ціні, невеликому розміру, низькій собівартості процедури та широкому спектру протоколів

Дізнатися більше

Sinclair Cooltech

Неінвазивний, безпечний та ефективний апарат для локального зменшення жирових відкладень. Працює при температурі -8 ºC, обробляє 2 зони одночасно, а завдяки 6 аплікаторам адаптується до всіх ділянок тіла.

Дізнатися більше

Усім фахівцям, які працюють у медицині або б'юті-індустрії, компанія ALFA Medical & SPA Development пропонує обладнання для корекції фігури. У нас представлені новітні розробки відомих європейських брендів у сфері моделювання контурів обличчя та тіла. З їхньою допомогою ви зможете збільшити перелік послуг і розширити аудиторію клієнтів. Кожен апарат супроводжується гарантією і докладною інструкцією, а наші співробітники можуть навчити ваш персонал роботі з ним.

Обладнання та навчання апаратної корекції фігури


Пристрої, представлені в каталозі компанії, - це багатофункціональне обладнання, що надає різні позитивні ефекти на всі оброблювані зони. Що таке апаратна корекція фігури загалом? Це можливість позбутися в'ялості шкіри, зайвих жирових відкладень, тонізувати м'язи і сформувати стрункий силует завдяки інноваційним досягненням сучасної медицини. Вплив під час апаратної корекції фігури може відрізнятися залежно від ендермологічної системи. Наприклад, є обладнання, яке забезпечує термоконтрастний ліполіз, тобто впливає на зони тіла високою і низькою температурою по черзі.

Кожен апарат супроводжується спеціальними маніпулами для проведення процедур, оснащений вбудованими програмами з можливістю індивідуального налаштування параметрів, зручним дисплеєм та інтуїтивно зрозумілим управлінням. Від вашого персоналу не вимагається високої кваліфікації, всі дії детально розписані в керівництві. Однак ми можемо провести навчальні заходи для ваших співробітників, наочно показати, як працює апарат, розповісти про всі функції та можливості.

Апаратна корекція фігури: до і після


Як показують відгуки про апаратну корекцію фігури, люди, які пройшли курс, рекомендують цю послугу своїм знайомим. У чому її перевага для ваших клієнтів:

  • абсолютна безболісність, оскільки процедура неінвазивна, не потрібна анестезія;
  • можливість якісної обробки навіть важкодоступних місць (наприклад, другого підборіддя);
  • швидкий і простий спосіб поліпшити фігуру без виснажливих дієт і тренувань, який працює в будь-якому віці;
  • омолодження на глибинному рівні як додатковий ефект завдяки стимуляції лімфатичної та судинної системи, підвищення еластичності шкіри.

Крім корекції фігури, апаратна косметологія також допомагає зняти напругу і втому м'язів, відновитися після хірургічної пластики, усунути застійні явища, виступає додатковим інструментом терапії деяких патологій опорно-рухового апарату.

Відгуки про апаратну корекцію фігури від лікарів і пацієнтів свідчать про її безумовну ефективність. Результат помітний вже після першого сеансу, а проходження курсу гарантує отримання приголомшливого ефекту.

Щоб дізнатися більше про мультиплатформи, уточнити ціну на них і оформити замовлення, телефонуйте нам або залишайте заявку онлайн.