Апарати СМАС-ліфтингу від Alfaspa

Процедури для омолодження завжди були одними з найпопулярніших серед клієнтів косметологів і лікарів естетичної медицини. Серед них вигідно вирізняється SMAS ліфтинг - підтяжка на глибинному рівні без уколів, болю та періоду реабілітації. Компанія ALFA Medical & SPA Development пропонує інноваційні апарати для таких маніпуляцій, створені провідним південнокорейським брендом. Ми налагодили пряму співпрацю з виробником, гарантуємо якість і безперебійну роботу обладнання, можемо навчити ним користуватися і проконсультувати з будь-якого питання.

SMAS-ліфтинг - це інвестиція в розвиток вашого бізнесу


Унікальність цієї технології підтяжки полягає в тому, що апарат СМАС-ліфтингу здатний працювати на такому глибокому рівні, якого не досягає жоден інший пристрій, - між м'язами та підшкірно-жировою клітковиною, де розташована м'язово-апоневротична система. Сфокусовані ультразвукові імпульси проникають у шкіру на 4,5 мм, ефективно розгладжуючи зморшки, формуючи ідеальний м'язовий каркас, стимулюючи регенеративні процеси. СМАС-ліфтинг апарат показаний за наявності зморшок на обличчі в різних зонах, розширених пор, другого підборіддя й обвислих щік, ознак старіння на шиї та в зоні декольте.


У чому переваги використання апарату для СМАС-ліфтингу:

  • висока швидкість процедури - сеанс триває всього 6 хвилин, тому за день ви можете прийняти велику кількість пацієнтів;
  • чудова ефективність - перший результат помітний відразу, а максимальним він стає через місяць;
  • зручність проведення процедури завдяки двом маніпулам у комплекті;
  • велика кількість картриджів для обробки різних зон з можливістю дозаправки води;
  • відсутність реабілітаційного періоду в поєднанні з вражаючими результатами, що безсумнівно залучить клієнтів.

Апарат СМАС-ліфтингу стане чудовим вкладенням для лікарів-естетистів - це інструмент, який виступає чудовою альтернативою інвазивним процедурам, забезпечуючи wow-результати безболісно для пацієнта і за короткий термін. У процесі не пошкоджуються навколишні тканини, що робить вплив абсолютно безпечним і комфортним.

Купівля апаратів ультразвукового СМАС-ліфтингу в Україні


Якщо ви вирішили включити SMAS-ліфтинг до переліку послуг, що надаються, вибрати відповідне обладнання можна у нас. Ми пропонуємо апарати преміум-якості, що пройшли всі стадії випробувань і сертифіковані за міжнародними стандартами. У них реалізовано максимальний ступінь автоматизації, є гнучкі налаштування для пацієнтів з різними проблемами.
Щоб купити СМАС-ліфтинг апарати, зателефонуйте нам або залиште онлайн-заявку. Наш менеджер проконсультує, розповість подробиці про апарати, допоможе вибрати модель, яка точно підійде вашому кабінету. Доставка обладнання здійснюється по всіх містах України. Попередньо ви можете розрахувати окупність за допомогою нашого онлайн-калькулятора.