SPA-капсула: обладнання для СПА від Alfaspa

Sybaritic Альфа Spa Капсули

Комплексне реабілітаційне обладнання, що використовується в медицині, спорті, психіатрії, SPA, естетичному бізнесі

Дізнатися більше

Компанія ALFA Medical & SPA Development виступає офіційним дистриб'ютором американського бренду Sybaritic і пропонує SPA-капсули його виробництва. Це обладнання має унікальні терапевтичні, розслаблювальні та профілактичні властивості, використовуючи в роботі досягнення сучасної медицини. Воно підійде для клінік, зокрема естетичного спрямування, SPA-салонів, інших установ б'юті-індустрії, з успіхом використовується в спорті та психіатрії.

Як працює SPA-капсула?


Комплексна установка чинить широкий спектр впливів на тіло людини і призначена для терапевтичних, оздоровчих і гідротерапевтичних процедур. Залежно від моделі СПА-капсули людина піддається лікувальному впливу води, кольору, вібрацій, ароматичних композицій, чистого кисню тощо. Сеанс максимально комфортний і сприяє повноцінному розслабленню: клієнт розміщується на спеціальній кушетці або у ванні, капсула закривається, оператор обирає і налаштовує параметри програми залежно від індивідуальних потреб. При цьому голова пацієнта завжди перебуває в прохолодній зоні, що забезпечує ще більшу релаксацію.

Переваги капсул:

  • можливість одночасного проведення кількох процедур, що помітно економить час - ваш і клієнта;
  • унікальне поєднання різних видів терапії в одній установці - повноцінний SPA-комплекс у будь-якому кабінеті;
  • не потрібно багато місця - одна капсула займає всього 2 м2;
  • не потрібне додаткове обладнання - капсула працює від звичайної електромережі 220 В;
  • обладнання має міжнародні сертифікати, його ефективність науково обґрунтована і доведена численними дослідженнями, відгуками лікарів і пацієнтів;
  • застосовується в оздоровчих і профілактичних цілях - можна проводити процедури регулярно, що забезпечить стабільний потік клієнтів.

Таке обладнання для СПА-салону застосовують для лікування патологій опорно-рухового апарату, нервової, дихальної, імунної систем, розв'язання проблем зі шкірою, відновлення водного балансу, позбавлення зайвої ваги, зняття больового синдрому у спортсменів, терапії ПТСР, розладів сну та інших психічних захворювань. Крім того, його використовують для загальної релаксації, а ці процедури особливо показані людям, часто схильним до стресу.

СПА-капсула: відгуки та купівля в Україні


Наші покупці підтверджують, що встановлення такого обладнання - вигідне й обґрунтоване вкладення в бізнес. Ми розробили онлайн-калькулятор розрахунку окупності, щоб ще до замовлення ви могли побачити, коли апарат почне приносити прибуток залежно від інтенсивності використання.

Щоб дізнатися більше, проконсультуватися і купити СПА-капсулу, залиште онлайн-заявку або зателефонуйте нам. Ми відповімо на всі запитання і порадимо модель, що відповідає специфіці вашого бізнесу.

Доставляємо обладнання по Україні, встановлюємо і підключаємо, навчаємо персонал працювати з ним, проводимо сервісне обслуговування і допомагаємо налагодити бізнес у сфері SPA&Welness.