Апаратне лікування хропіння

Asclepion Dermablate NEW

Найсучасніший ербієвий лазер в естетичній медицині: дерматологія, косметологія, гінекологія та хірургія
Дізнатися більше

Апаратне лікування хропіння з обладнанням від Alfaspa


Питання про те, як позбутися хропіння, - одне з найчастіших на прийомі лікарів-оториноларингологів. Практично в кожній сім'ї хтось хропе, що спричиняє дискомфорт оточенню і самому пацієнту. Якщо ви займаєтеся лікуванням хропіння в ЛОР-відділенні або профільній клініці, компанія Alfa Medical & SPA Development пропонує інноваційне рішення - сучасне обладнання німецького виробника Asclepion. Ми постачаємо його по всій Україні, консультуємо, проводимо пусконалагоджувальні роботи, навчальні заходи та організовуємо курси для ваших співробітників.


Як проводиться лікування хропіння?


Лазерна технологія є найефективнішою, найпростішою і найшвидшою в питаннях того, як вилікувати хропіння. Для цього застосовується ербієвий лазер останнього покоління зі спеціальною насадкою Romeo. Обладнання для усунення причин хропіння, представлене у нас, не потребує витратних матеріалів, оснащене зручним дисплеєм і має можливість регулювання довжини імпульсу, щільності енергії та швидкості роботи. Питання про те, як лікувати хропіння, більше не спричиняє проблем пацієнту і лікарю - з сучасним лазером процедура належить до категорії малоінвазивних і проводиться швидко. Її суть полягає в мінімальному пошкодженні слизової оболонки м'якого піднебіння, внаслідок чого тканини після загоєння припиняють вібрувати, і людина більше не хропе.


Чому лазерне лікування хропіння отримує тільки позитивні відгуки:

  • не потрібна госпіталізація, втручання триває до півгодини - ви зможете прийняти чимало пацієнтів за день, а сам хворий не втрачає багато часу на те, щоб позбутися хропіння;
  • немає необхідності накладати шви, у процесі немає кровотечі завдяки режиму коагуляції;
  • за відгуками, лікування хропіння лазером безболісне, за індивідуальної підвищеної чутливості можливе використання місцевої анестезії;
  • процедура повністю безпечна - в маніпулу і саму платформу вбудована система видалення продуктів абляції і диму;
  • виключається ризик приєднання вторинної інфекції, оскільки лазер не тільки прибирає хропіння, а й має антибактеріальний ефект.


Якщо вам часто ставлять запитання, як позбутися хропіння жінці або чоловікові, настав час оснастити клініку сучасним апаратом. Він не займе багато місця в кабінеті, управління інтуїтивно зрозуміле, в комплекті - кілька насадок для різних маніпуляцій, включаючи Romeo. Така процедура дасть змогу назавжди забути про неприємні звуки під час сну.


Як купити лазер для ЛОР-хірургії?


Якщо ви хочете почати практику лікування хропіння лазером, купити обладнання для цього можна у нас, оформивши заявку онлайн або зателефонувавши. Ми працюємо з виробником без посередників, видаємо гарантію, організуємо доставку у вашу клініку, допоможемо з проєктуванням або масштабуванням бізнесу. Для зручності ми передбачили можливість розрахунку окупності апарата. Введіть дані в онлайн-формі, і вже через кілька секунд ви побачите чистий прибуток за різні періоди.