Ультразвукові скрабери

Апарати для ультразвукового очищення обличчя в Alfaspa


Компанія ALFA Medical & SPA Development пропонує скрабер ультразвуковий - портативне обладнання для косметологів і всіх, хто працює в beauty-індустрії. Апарати американського виробництва пройшли сертифікацію в багатьох країнах світу, довівши ефективність і безпеку. Ми працюємо з брендом без посередників, виконуємо сервісне обслуговування обладнання, допомагаємо вибрати модель, яка буде ідеально відповідати потребам вашого бізнесу.

Як працює апарат для очищення обличчя?


Обладнання функціонує за простим алгоритмом. Американський апарат для ультразвукового очищення обличчя надає мультиефект завдяки комплексному впливу на шкірний покрив. Суть його роботи полягає у впливі УЗ-хвиль на порівняно невеликій глибині - всього 2 мкм. Вони сприяють якісному видаленню ороговілого шару, забруднень, включно зі скупченим у порах себумом. Ультразвук також стимулює регенеративні явища, активізує продукцію колагену, еластину, забезпечує масажний ефект. УЗ-апарат з успіхом застосовується для обробки шкіри обличчя, а також тіла в зонах декольте, спини і шиї.

Ультразвукові апарати для очищення обличчя впливають трьома способами:

  1. Механічним - завдяки легкій мікровібрації хвилі делікатно очищають пори, підвищують тургор шкіри, підтягують овал, позитивно впливають на внутрішньоклітинний метаболізм, покращують здатність мембрани пропускати поживні речовини.
  2. Термічним - температура шкіри в зоні обробки УЗ-скрабером підвищується на кілька градусів, тому пори відкриваються і очищаються більш ефективно. Крім того, локальний нагрів сприяє посиленому кровообігу, а це спричиняє поліпшення живлення тканин, збільшення вироблення білків, підвищення пружності та вирівнювання рельєфу.
  3. Фізико-хімічним - використовуючи прилад для ультразвукового очищення обличчя, косметологи також наносять різні поживні засоби, адже УЗ-хвилі забезпечують краще всмоктування і проникнення препаратів у клітини.

Відповідно, апарат для ультразвукового очищення обличчя, купити який в Україні можна у нас, працює в трьох режимах:

  • Exfol - відлущування й очищення, ніжне видалення ороговілих клітин, підготовка шкіри до наступного етапу догляду. Для посилення ефекту краще використовувати разом з очищувальними засобами, що підходять для конкретного типу шкіри.
  • Clear - у цьому режимі ультразвуковий скрабер для обличчя робить якісний пілінг і мікромасаж, а в разі використання спеціальних косметичних засобів відбувається омилення комедонів і їх безпечне видалення.
  • Apply - завершальний етап, на якому шкіру живлять сироватками та іншими засобами для зволоження. Ультразвук допомагає корисним речовинам проникнути глибше, підвищуючи їхню ефективність.

Ви можете запропонувати клієнтам провести чистку обличчя ультразвуковим апаратом замість стандартної процедури пілінгу хімічними речовинами - до них можуть бути серйозні протипоказання.

Особливості та переваги професійного апарату для ультразвукового очищення обличчя


Назвемо низку причин, за якими вам варто купити ультразвуковий скрабер американського виробництва:

  • Компактність - це портативний інструмент, який не займе багато місця на робочому столі або в шафці, його можна брати з собою для надання послуг удома, він мало важить - менше 200 г.
  • Незалежність від електромережі - у професійному УЗ-скрабері передбачений акумулятор, що дає змогу працювати автономно протягом тривалого часу.
  • Два рівні потужності - налаштовуйте так, як того вимагає шкіра клієнта.
  • Максимально простий і зрозумілий інтерфейс - гаджет простий в освоєнні, з ним впорається навіть косметолог-початківець.

Професійний ультразвуковий скрабер допоможе вам позбавити клієнтів поширених проблем, що доставляють естетичний дискомфорт. Це розширені пори, прищі, чорні цятки, підвищене вироблення себума, ранні ознаки старіння, знижений тургор, нерівномірний тон, пігментація, шрами, рубці (якщо вони малої глибини) тощо. 

Що стосується протипоказань, у скрабера для ультразвукового очищення обличчя вони практично такі ж, як у інших косметологічних процедур: захворювання в стадії загострення, зокрема шкірні, онкологія, підвищений АТ, невралгія лицьового нерва, епілепсія, наявність металевих імплантів, вагітність і лактація.

Косметологічне обладнання в Україні від Alfaspa


Якщо ви хочете оснастити кабінет новим гаджетом і надавати ще більше послуг клієнтам, купити УЗ апарат стане розумним рішенням. Зробити це можна, оформивши заявку у нас на сайті або зателефонувавши нам. Ми підкажемо, яка конкретно модель підійде для вашого бізнесу, розповімо, як вона працює, відповімо на всі запитання.

Доставляємо обладнання для косметологічного кабінету по Україні, видаємо гарантію на кожен апарат.