Жовтий лазер для видалення судин

Жовтий лазер для видалення судин від Alfaspa


Лазерні технології давно стали звичними в практиці лікарів-косметологів. Компанія ALFA Medical & SPA Development пропонує розширити оснащення вашої клініки або медичного центру, встановивши жовтий лазер для видалення судин - відгуки підтверджують його ефективність. Ми є офіційним дистриб'ютором німецького бренду, що створює апарати, консультуємо, навчаємо роботі з ними, організовуємо курси підвищення кваліфікації для лікарів.

Що таке жовтий лазер і як він впливає?


Жовтий лазер - один з видів діодних твердотільних апаратів, який широко застосовується для видалення судин на обличчі, лікування пігментації, розацеа, запальних процесів та інших дефектів. Його високоякісна оптична система генерує однорідний промінь, що гарантує точність обробки патологічної зони, безпеку та ефективність.

Переваги апаратів:

  • лазерне видалення судин на обличчі можливе за одну процедуру (все залежить від діаметра і складності);
  • підходять для різних фототипів шкіри, зокрема темних, завдяки низькому поглинанню меланіну, тому ви зможете розширити клієнтську базу;
  • багатофункціональність - крім видалення судин, лазер використовується для лікування червоних вугрів, пігментних плям, новоутворень різної етиології, гемангіом і вирішення інших судинних проблем;
  • максимальний рівень поглинання в гемоглобіні і мінімальний - у воді, що зводить ризик побічних ефектів у світлошкірих людей практично до нуля;
  • не потрібна велика щільність енергії для лазерного видалення судин - відгуки лікарів свідчать, що це мінімізує ймовірність побічних ефектів.

Жовтий лазер являє собою компактний апарат, який поміститься навіть на звичайному столі. Його робочим інструментом виступає сканер-маніпула - вона делікатно обробляє уражені зони, при цьому лазерний промінь не впливає на сусідні здорові тканини.

Процедура видалення судин лазером і лікування інших патологій проводиться в кілька етапів. Спочатку лікар очищає шкіру делікатним засобом і наносить гель, далі задає параметри на апараті відповідно до типу шкірного покриву і проблеми. Наступний крок - безпосередня обробка лазером, яка не займає багато часу. У процесі пацієнт може відчувати невелике поколювання, проте здебільшого процедура безболісна. Після лазерного видалення на оброблену зону наноситься охолоджувальний гель для відновлення шкірного покриву. Реабілітація дуже коротка, після сеансу не залишається почервоніння, набряків та інших неприємних проявів.


Обладнання для лазерного видалення судин


Ми пропонуємо апарати надійного німецького бренду, який заслужив довіру лікарів у найкращих клініках світу. Обов'язково проводимо інструктаж для вашого персоналу, показуємо, як працює лазер, відповідаємо на всі питання і проводимо сервісне обслуговування обладнання.

Замовити апарат можна, залишивши заявку за телефоном або онлайн.