Asclepion Laser Technologies – німецька компанія, гігант лазеробудування, лідер міжнародного ринку медичних лазерів з 1977 року.

Asclepion Laser Technologies

Asclepion передова компанія в сфері лазерних апаратів зображення 14

Незмінні успіхи, досягнуті завдяки постійному розвитку нових технологій, зробили Asclepion однією з найкваліфікованіших компаній у всій оптичній промисловості світу. Підтвердженням є нагорода TOP100, яка присуджується найінноваційнішим компаніям у Німеччині.

Сьогодні понад 70 країн довіряють технології "Зроблено в Німеччині" компанії Asclepion та її перевіреним науковим знанням.

Як високотехнологічна компанія, Asclepion вважає своїм обов'язком відповідати якістю найвищим стандартам в галузі управління 

Asclepion передова компанія в сфері лазерних апаратів зображення 15

Компанія сертифікована за стандартом ISO 13485 та відповідає вимогам Європейської директиви з медичних виробів 93/42/EEC, Додаток II.

Норма ISO насправді вимагає послідовної орієнтації організації на основні процеси всередині та поза компанією. До них відносяться, наприклад, інноваційні процеси, всі потоки у виробництві, від управління закупівлями до доставки, а також вся діяльність післяпродажу.

Організаційна діяльність всієї компанії та швидка реакція на потреби клієнтів є основними цілями. Крім того, зовнішні зв'язки компанії були оптимізовані та орієнтовані на конкретні групи клієнтів. Успішне виконання цих вимог періодично перевіряється численними національними та міжнародними органами, такими як TÜV, FDA та Anvisa.

Компанія Asclepion Laser Technologies відіграє провідну роль в індустрії наукової оптики, де активно співпрацює з дослідниками провідних університетів Німеччини. Фактично, з 1846 року місто Єна є глобальним осередком оптичної промисловості Zeiss, авангардним напрямком у розробці нових продуктів та високоспеціалізованих інструментів для медичних, астрономічних та технологічних досліджень.

Сьогодні тюрингські компанії, розташовані в Єні, пропонують технології останнього покоління для галузей промисловості по всьому світу. Серед них Asclepion зайняла провідну роль у 1984 році, коли представила аргоновий лазер для лікування судинних уражень очей, а через кілька років випустила MCL29, перший ербієвий лазер у світі для дерматології та естетичної медицини.

Більш ніж 45 років компанія Asclepion Laser Technologies є великим світовим постачальником якісного професійного обладнання для медичної та косметологічної галузі. Свою найбільшу популярність компанія отримала за винахід та впровадження у практику двохвильового діодного високошвидкісного лазера, якому на ринку немає аналогів.

Asclepion передова компанія в сфері лазерних апаратів зображення 16

Багато років компанія об'єднувала свою діяльність з такими компаніями як Jenoptic для випуску комплектуючих частин лазерів, а також компанією Carl Zeiss для можливості виробництва оптичних елементів для лазерів, що використовуються в медицині. Будучи постійно на слуху, бренд знайшов нові можливості для інвестицій та розробок. Так, у 2003 році компанія приєдналася до відомого об'єднання EL.En. S.P.A.Group/Quanta System S.P.A.

Тісна співпраця з найкращими вченими та інженерними можливостями галузі дала компанії можливість випустити нові моделі лазерних апаратів, оновити дизайн існуючих, удосконалити функціонал.

Купити лазерні платформи від Asclepion Laser Technologies однозначно буде одним із найкращих вкладень у ваш бізнес. Адже ви купуєте обладнання, яке є на сьогоднішній день найнадійнішим, сучасним та безпечним.

Найкраще обладнання для вашого бізнесу від офіційного дистриб'ютора в Україні – компанії ALFA Development

Asclepion Laser Technologies – це команда найдосвідченіших професіоналів, яка постійно працює над удосконаленням обладнання та функціоналу, маркетинговою складовою, ефективною службою логістики.

Інженери компанії пропонують найкращі технічні рішення, а правильно налагоджений процес виробництва дає можливість максимально оперативно втілювати це у реальність.

Німецька якість, визнана і широко використовується у всьому світі, у більш ніж 70 країнах різних куточків планети. Саме тому компанія ALFA Development обрала цього виробника для співпраці.

Asclepion передова компанія в сфері лазерних апаратів зображення 17

Ми є офіційним представником компанії на території України, що дозволяє надавати замовникам обладнання в найкоротші терміни, за оптимальною вартістю без націнок, а також надавати послуги  сервісного забезпечення, заміни комплектуючих, консультувати у питаннях запуску апаратів, заміну складових частин та навчання персоналу.

Перед запуском у роботу кожна лінійка обладнання проходить низку тестувань у дослідницьких центрах у Німеччині, всі стадії виробництва проходять під найсуворішим контролем та з дотриманням усіх правил безпеки.

Платформи для косметологічної та медичної сфери

Asclepion передова компанія в сфері лазерних апаратів зображення 18

Виробник Asclepion Laser Technologies пропонує клінікам, салонам краси, медичним центрам та фітнес індустрії широкий вибір лазерних платформ у галузі проктології, стоматології, гінекології, дерматології, хірургії та андрології, які є найбільш безпечними для кінцевого клієнта.

Процедури максимально безкровні і спрямовані на точну локальну концентрацію необхідних для опрацювання тканин.

Щодо сфери естетичної косметології, німецький виробник пропонує лазерні апарати для:

  • Проведення епіляцій
  • Виведення будь-якого кольору татуювань, перманентного макіяжу
  • Фотоепіляції
  • Омолодження обличчя та тіла, а також усунення дрібних дефектів на шкірі
  • Корекції фігури з технологією FMS

Бізнес під ключ із найсучаснішим обладнанням від Asclepion Laser Technologies

Звернувшись до ексклюзивного дистриб'ютора - ALFA Development, ви отримуєте не тільки німецьке обладнання найвищої якості, а також унікальну послугу - бізнес під ключ, в якій всі деталі, особливо важливі для вашого бізнесу та клієнта, будуть враховані.

ALFA Development проводить навчання співробітників по роботі з діодними лазерами The EpiLab Asclepion, MeDioStar Monolith, QuadrostarPro, їх запуском у роботу, нюансами в експлуатації, які дозволять продовжити термін обладнання.

Звернутися до нас ви можете також і щодо змінних частин апаратів і витратного інструментарію. Як і самі платформи, вони поставляються безпосередньо від виробника з Німеччини.

Разом з ALFA Development німецька якість тепер доступна і в Україні: замовити обладнання Asclepion Laser Technologies у Києві, Дніпрі, Харкові, Львові та інших містах можна зателефонувавши нашим консультантам та домовившись про зустріч у шоурумі.