General Physiotherapy - американські масажні апарати

General Physiotherapy

Компанія GENERAL PHYSIOTHERAPY, INC. з Сент-Луїса, штат Міссурі, США є ЄДИНИМ виробником та глобальним дистриб'ютором справжньої масажної та перкусійної продукції марки G5®.

Анрі Куїньє, французький інженер, який раніше працював у Renault, винайшов, запатентував і розпочав виробництво масажних засобів G5® у Марманді, Франція, у 1957 році – понад 50 років тому!

На початку 1970-х Анрі Куїньє призначив Тома Мучискі, американського бізнесмена з досвідом роботи в галузі дистрибуції медичного обладнання, ексклюзивним дистриб'ютором усієї продукції G5® у Північній Америці.

У 1980-х роках, після виходу Анрі Куїньє на пенсію, Том Мучискі придбав права на поширення по всьому світу і почав виробництво та розповсюдження розширеної лінійки масажерів та перкусійних інструментів G5® на заводах у Сент-Луїсі, штат Міссурі, США та Кастельжалу, Франції.

General Physiotherapy зображення 3

Вже понад 50 років електромеханічний масаж G5® та перкусійні методи використовуються лікарями як доповнення до їх практичних методів. Модальності G5® не замінюють традиційні мануальні техніки, а натомість допомагають терапевтам стати ще більш ефективними, в той же час зменшуючи зусилля, що додаються, особливо при виконанні процедур глибокого масажу або перкусії.

Основні переваги масажу та перкусії G5® включають:

  • Потужний глибокий масаж або перкусія, що не втомлює терапевта
  • Коротший час лікування, що дозволяє терапевту лікувати більше клієнтів
  • Поєднує «ручний» масаж та ударні техніки з перевагами тихої, але потужної допоміжної модальності

Сьогодні, коли по всьому світу продано понад 100 000 масажних та перкусійних виробів G5®, бренд продуктів G5® міцно утвердився як частина основного обладнання професійних терапевтів у галузі респіраторної терапії; фізіотерапії; хіропрактики, спортивна медицини, спа та салонів краси по всьому світу.