Італійське інноваційне обладнання для SPA&Beauty салонів, косметологічних та медичних кабінетів

Lemi

Меблі для салонів краси Lemi в Україні зображення 14

Обладнання Lemi – це поєднання сертифікованої якості з високою гарантією обслуговування

Завдяки інтенсивним дослідженням та розробкам, а також постійному пошуку нових промислових парадигм, італійська компанія LEMI стала одним із найбільших гравців на міжнародній арені.

Компанія славиться своїм винятковим дизайном, дослідженнями, технологіями, якістю, функціональністю та ретельним оздобленням. Ці основоположні принципи, що відрізняються неповторною італійською майстерністю, привели до створення численних продуктів під маркою LEMI по всьому світу.

Італійські дослідження, індивідуальні розробки, унікальність та функціонал продуктів LEMI, зробили цю компанію міжнародним лідером на б'юті ринку.

Меблі для салонів краси Lemi в Україні зображення 15

Вже більш ніж 100 країн світу користуються всіма перевагами обладнання Lemi двох категорій:

  1. SPA&Beauty Equipment - вишуканий італійський дизайн та багатофункціональність. Стаціонарні та мобільні кушетки для косметологічних послуг та масажу. Різні крісла та стільці для фахівців та клієнтів. Візки, шезлонги та різноманітні аксесуари для бьюті проектів.
  2. Medical Line – широкий асортимент обладнання для медичних закладів. Багатофункціональні кушетки, крісла, стільці для медичних оглядів, досліджень, хіміотерапії та косметологічної хірургії. Максимальний комфорт для пацієнтів та спеціалістів, електричне регулювання висоти та положення обладнання.

Кожен продукт розроблений відповідно до європейських стандартів, має сертифікацію СЄ.

Сьогодні, крім офісних приміщень площею понад 1 000 квадратних метрів і демонстраційного залу площею 500 квадратних метрів, LEMI (Італія) має в своєму розпорядженні штат з більш ніж 60 співробітників і виробничими площами понад 7 000 квадратних метрів, включаючи два повністю обладнані виробничі комплекси в Аццанелло і Казальбуттано.

Компанія LEMI відома своїми висококласними та технологічно сучасними виробами у неповторному італійському стилі, які привернули до себе увагу вишуканої міжнародної клієнтури.

Цінності компанії

Меблі для салонів краси Lemi в Україні зображення 16

Цінності LEMI (Італія) включають виробництво продукції в повній відповідності з очікуваннями клієнтів. Для цього компанія гарантує максимальну точність при виготовленні кожного виробу, а також забезпечує постійне вдосконалення продуктів, що навіть добре зарекомендували себе.

Завдяки партнерським відносинам з численними експертами галузі компанія постійно вітає нові ідеї, перетворюючи їх на інноваційні інструменти. Але головне багатство LEMIце її співробітники, з усім їхнім досвідом, талантом та пристрастю.

  • Стиль

Всі вироби LEMI мають широкі можливості для персоналізації. Фактично, компанія пропонує величезний асортимент кольорів, матеріалів, оздоблення, металів та виробів із дерева, щоб зробити кожну модель унікальною.

Всі м'які моделі обробляються вручну у відділі оббивки LEMI, де наші висококваліфіковані та досвідчені оббивачі постійно прагнуть досконалості, створюючи незвичайні ефекти. Це питання стилю. Італійський стиль, який відомий у всьому світі.

  • Вибір

Додаткові переваги: ​​чудова майстерність, максимальна увага до деталей, виняткова якість продукції та комплексне обслуговування. Для LEMI це лише деякі з основних вимог. Вони є результатом виграшної стратегії, заснованої на повній незалежності компанії, ефективності передового відділу досліджень та розробок і рішенні не передавати виробничі процеси на аутсорсинг.

Від концепції до дизайну, створення прототипу і упаковки - весь життєвий цикл продукту управляється всередині компанії, кожна окрема деталь оцінюється відповідно до суворих критерій контролю.

  • Sustainability

Компанія LEMI вже кілька років переслідує цілі екологічної стійкості. Крім оснащення виробничого комплексу фотоелектричними панелями та світлодіодними системами освітлення, ці цілі також включають створення шкали цінностей, що базується не тільки на економічних умовах. Це означає вибір нових постачальників, адаптацію обладнання та оцінку нових матеріалів.

Сьогодні 70% дерев'яного обладнання та процедурних столів компанії виробляються з використанням FSC-сертифікованих пиломатеріалів з лісів, що не охороняються. Чохли для матраців, що не містять синтетичних барвників та токсичних матеріалів, поставляються постачальниками, які взяли на себе зобов'язання щодо сталого розвитку, гарантуючи повну відповідність найкращим практикам захисту навколишнього середовища.

  • Гарантія

LEMI з гордістю пропонує Гарантійне обслуговування найвищого рівня. Ця послуга передбачає надання технічної підтримки, запасних частин та відповідних послуг персоналу для вирішення кваліфікованих інцидентів.

Компанія пропонує гарантію до 10 років, одну з найтриваліших на ринку. Частота пошкоджень продукції Lemi не перевищує 1%! Це є гарантією довговічності продукції.

Меблі для салонів краси Lemi в Україні зображення 17

100% зроблено в Італії

Крім того, як підтвердження ексклюзивної гарантії оригінальності своєї продукції LEMI отримала в 2010 році престижний сертифікат "100% Made in Italy". Ця сертифікація вимагає, щоб компанія зазнала ретельної серії перевірок для підтвердження, що її виробничий цикл повністю здійснюється в Італії.

Вся продукція LEMI забезпечена гарантійним сертифікатом із голографічним логотипом, що захищає від підробок, та порядковим номером, який дозволяє відстежити продукт через спеціальний веб-сайт. Для наших клієнтів це сертифікована гарантія найвищої якості. Для LEMI – це покликання.

Меблі для салонів краси Lemi в Україні зображення 18
Сертифікація ISO 9001

Якість продукції LEMI сертифікована відповідно до стандарту ISO 9001, сертифікат № 5010010075 виданий TUV Italy.

Це міжнародно визнаний стандарт управління якістю будь-якої організації, яка має намір одночасно відповідати на:

  • потреби у підвищенні ефективності та результативності внутрішніх процесів;
  • на зростаючу конкуренцію на ринку, шляхом підвищення задоволеності та лояльності клієнтів.
Виготовлення матраців на замовлення

Всі моделі матраців з м'якою оббивкою проходять ручне оздоблення в оббивному цеху LEMI.

Для додання виробу ще більше індивідуальності може бути доданий логотип клієнта. Неймовірно пружна текстура посилює м'якість і якість матраца з піни з пам'яттю (memory foam mattress) у кращому вигляді, даруючи клієнтам спа-салону всеосяжне оздоровлення.

Персоналізація

Lemi пропонує широкий спектр обробок з використанням високоякісних матеріалів з низьким рівнем впливу на навколишнє середовище. Змішуючи різні матеріали, Lemi шукає рішення високого рівня дизайну та елегантності. Щоб зробити продукт ще більш персональним, можна додати логотип клієнта.

Аксесуари

На запит Lemi пропонує широкий асортимент аксесуарів, які можуть бути інтегровані в лінію Beauty. Наприклад, MULTISENSORY KIT, з ароматерапією, хромотерапією та аудіо-Bluetooth, а також такі аксесуари, як EasyMove, для легкого переміщення обладнання.

Меблі для салонів краси Lemi в Україні зображення 19

Високоякісні меблі для вашого бізнесу від ALFA Development  

Якщо ви власник бізнесу, пов'язаного з естетичною медициною, меблі від виробника Lemi стануть незамінним інструментом у роботі.

Звернувшись до компанії ALFA Development, ви заощаджуєте час на пошуки надійного постачальника, доставку, перевірку якості, введення в експлуатацію та навчання співробітників. Ми все це зробимо самостійно, залишивши вам лише готове для проведення сеансів робоче місце.

Якщо ви ще не зробили вибір на користь італійської якості та інноваційних технологій, швидше зателефонуйте нам!