Sybaritic (США) – виробник мультисенсорних spa-систем

Sybaritic

Sybaritic Альфа Spa Капсули

Комплексне реабілітаційне обладнання, що використовується в медицині, спорті, психіатрії, SPA, естетичному бізнесі

Дізнатися більше
Купити СПА-капсули Sybaritic США зображення 4

Компанія Sybaritic Inc. була заснована в 1986 році американським бізнесменом та винахідником Стівеном Даффером. На початку 80-х років минулого століття проблеми життя у великому місті стали хвилювати медиків. Для Америки однією з серйозних національних проблем стала проблема надмірної ваги та ожиріння, якими страждають багато американців.

Стівен Даффер загорівся ідеєю створити такий апарат, який би захистив людину від агресивних впливів зовнішнього середовища та дозволив би знову запустити пригнічені механізми захисту та саморегуляції організму. Так з'явилася ідея створити капсулу здорового довкілля.

Назва «капсула» (в американській інтерпретації - кокон) прийшла з романів та фільмів про космічну еру. Так письменники-фантасти назвали маленький космічний корабель для однієї людини, з усіма системами життєзабезпечення. Обводи космічного корабля і форма тіла дельфіна, а також філософія Золотого Віку Стародавньої Греції, що особливо процвітала в маленькому царстві на острові Сібарос, лягли в основу назви компанії та першої вібромасажної капсули-сауни. Перші апарати, названі «Альфа капсула» стали застосовуватися у фітнес центрах для боротьби з зайвою вагою, де показали дуже високу ефективність і безпеку.

Ідея здорового довкілля виявилася дуже плідною. Капсули стали насичуватися пристроями, які створювали всередині кокона природне місце існування людини. Чисте гірське або морське повітря з регульованим вмістом кисню та іонів, зручне ложе ергономічної форми, тепло, аромати квітів та трав, сонячне світло та кольори веселки, вода та пара, звуки та масажні вібрації.

Поступово капсули стали завойовувати світ, і після того, як їх ефективність оцінили лікарі та фахівці естетичної медицини, компанія Sybaritic отримала світову популярність.

Штаб квартира компанії розташована в місті Міннеаполіс, США. Там і розташовані основні виробничі потужності. Другий завод компанії, що виробляє гідрофузійні капсули, розташований у Прибалтиці.

 

Сучасні технології

Сьогодні компанія Sybaritic (США) випускає модельний ряд високоякісної продукції, підтвердженої 19 сертифікатами, включаючи технології естетичної медицини для косметологів, медичних установ та СПА-центрів. Модельний ряд ексклюзивної продукції Sybaritic можна побачити у багатьох клініках, салонах та СПА центрах більш ніж у 85 країнах світу. Обладнання базується на "трьох основних китах" естетичного бізнесу: ефективність, безпека, комфорт.

Обладнання компанії ефективно застосовується в різних сферах медицини та косметології, включаючи: естетичну косметологію, спортивну медицину, лікування ожиріння та метаболічного синдрому, у наркології, неврології, психіатрії, профілактичній, реабілітаційній та відновлювальній медицині.

SPA-обладнання

 • SPA-капсули та кабіни
 • Гідромасажні установки
 • Установки для тепло-водолікування

 

Апаратна косметологія

 • Косметологічні лазери
 • Апарати фотоомолодження
 • Апарати для лімфодренажу та пресотерапії
 • Апарати гальванотерапії (іонофорез, ліфтинг)
 • Косметологічні комбайни
Купити СПА-капсули Sybaritic США зображення 5

Sybaritic у цифрах:

Купити СПА-капсули Sybaritic США зображення 6
 • 350 000 одиниць випущеного обладнання
 • 110 міжнародних патентів на технології
 • 85 представництв у всьому світі
 • 37 різних апаратів для естетичної косметології та медицини
 • 19 міжнародних сертифікатів якості

SPA-капсули Sybaritic

У лінійці Sybaritic представлені СПА-капсули як із сухим типом впливу, так і з гідрофузійним.

У SPA-капсулі сухого типу оздоровчий ефект досягається шляхом глибокого теплового нагріву за допомогою сухого гарячого повітря з додаванням ефірних олій та збагаченого іонів.

Гідрофузійна капсула найбільш органічно поєднує переваги сухого теплового впливу та водолікувальних процедур з використанням оздоровчих масок, грязі, водоростей та інших засобів.

Унікальною запатентованою технологією компанії Sybaritic є окситермія (OxyThermie™) – вплив кисню та температури, що варіюється. При окситермії кисень проникає у глибокі шари шкіри, покращує циркуляцію крові, прискорює процеси регенерації та детоксикації.

Відмінні характеристики капсул

Купити СПА-капсули Sybaritic США зображення 7
 • Процедура окситермії доступна лише в моделі капсули Alpha OxySpa. У цій моделі також є функції інгаляції чистим киснем, нанесення лікувальних препаратів за допомогою кисню, система Широдхари, іонний душ та інші.
 • Гідрофузійні капсули Oceana, Vichy і Dermalife мають максимальний набір функцій гідротерапії і включають запатентовану функцію гідрофузії. Метод гідрофузії є поєднанням впливу інфрачервоного випромінювання та пара.
 • СПА-капсула Alpha 2010 підходить для використання у фітнес-клубах, найбільш зручна та проста у використанні, дозволяє підвищити результативність процедур, що, у свою чергу, дає можливість досягти економічної ефективності за короткий термін.
 • Модель Alpha LED Light включає функцію селективної хромотерапії, що в доповненні з традиційними методами впливів підвищує ефективність СПА-програм.
 • Спеціалізоване обладнання для зниження ваги SlimLine сприяє нормалізації обміну речовин, зниженню апетиту та спалюванню калорій.
 • Унікальні водолікувальні комплекси Collagen O2 POD's є ефективними колагеновими кисневими СПА-капсулами, що включають всі традиційні водолікувальні процедури. Крім функцій парової лазні, гідротерапії, хромотерапії та аромотерапії, апарати є сучасними колагенаріумами.

 

Компанія ALFA Development є офіційним дистриб’ютором продукції Sybaritic в Україні та займається постачанням SPA-обладнання.

ALFA Development стане Вашим надійним партнером на ринку обладнання SPA&Wellness. Ми пропонуємо як окреме обладнання, так і комплексне оснащення вашого проекту.