Німецьке гідротерапевтичне обладнання та установки для підготовки та проведення SPA&Wellness процедур

Unbescheiden

Unbescheiden Пристрій для Кишкового Зрошення

Класична система для промивання кишок

Дізнатися більше
Unbescheiden Системи Грязьопідготовки

Система зберігання, підготовки та подачі лікувальних засобів

Дізнатися більше
Unbescheiden Системи для Фанго-парафіну

Фанго-кухні – для професійної підготовки фанго-парафіну

Дізнатися більше
Unbescheiden Комбіновані установки

Для підводного масажу, загальних електрогальванічних та СО2-сухих процедур

Дізнатися більше
Unbescheiden ванни гідромасажні для SPA та дому зображення 19

Компанія Unbescheiden (Німеччина) є сімейним підприємством, заснованим у 1869 році.

З кінця 19 століття оснащує гідротерапевтичним обладнанням та установками для підготовки термальної води курорти та санаторії по всій Європі.

Перейнявши естафету, п'яте покоління сім'ї Unbescheiden підтримує традиції з виробництва високоякісного обладнання для SPA та wellness індустрії, санаторно-курортних та лікувально-профілактичних установ.

Unbescheiden ванни гідромасажні для SPA та дому зображення 20

Функціональність, якість та дизайн обладнання Unbescheiden цінуються у всьому світі

Досвід, накопичений протягом десятиліть та тісне співробітництво з терапевтами, практикуючими лікарями та клієнтами втілені у багатогранній функціональності обладнання, різноманітності сфер застосування та зручному легкому управлінні.

Ефективна попередня та подальша підготовка терапії є важливими критеріями при розробці обладнання. Також особлива увага приділяється матеріалам та характеристикам продукції, виробничому процесу, обробці та оснащенню, розширенню лінійки аксесуарів. Саме тому якість та довговічність продукції фірми Unbescheiden відомі у всьому світі.

Лінія обладнання Unbescheiden - це широкий спектр професійного обладнання для використання в SPA індустрії, а також в медичних установах. До неї входять гідротерапевтичні ванни з функціями загального підводного автоматичного масажу, вихрові ванни, кушетки з водяним матрацом для різних видів обгортань, кушетки для вологих видів масажу, стоун-терапії та аюрведи, а також душі Віші та Шарко.

Успіх фірми Unbescheiden показав, що багатофункціональність обладнання дає змогу запропонувати найбільший спектр процедур.

Завдання фірми Unbescheiden – задовольняти найвитонченіші запити. При розробці обладнання компанія використовує нові методики гідро- та бальнеотерапії у поєднанні з сучасними тенденціями SPA індустрії. Саме тому сфери застосування обладнання Unbescheiden різноманітні.

Unbescheiden ванни гідромасажні для SPA та дому зображення 21

Для забезпечення професійних Спа-процедур компанія Unbescheiden розробила спеціальне обладнання серії Spa Sensations, яке поєднує у своїх процедурах лікування та задоволення.

Unbescheiden – це право на чудовий стан здоров'я!

Компанія ALFA Development є офіційним представником продукції Unbescheiden та займається постачанням обладнання для бальнеотерапії (СПА), а також обладнання для реабілітації.

ALFA Development стане Вашим надійним партнером на ринку обладнання SPA&Wellness. Ми пропонуємо як окреме обладнання, так і комплексне обладнання вашого проєкту.