Німецьке гідротерапевтичне обладнання та установки для підготовки термальної води для курортів

Unbescheiden

Unbescheiden Пристрій для Кишкового Зрошення

Класична система для промивання кишок

Дізнатися більше
Unbescheiden Системи Грязьопідготовки

Системи для грязьопідготовки - системи для пелоїдів.

Дізнатися більше
Unbescheiden Системи для Фанго-парафіну

Фанго-кухні – для професійної підготовки фанго-парафіну

Дізнатися більше
Unbescheiden Комбіновані установки

Для підводного масажу, загальних електрогальванічних та СО2-сухих процедур

Дізнатися більше
Unbescheiden ванни гідромасажні для SPA та дому зображення 19

Компанія Unbescheiden (Німеччина) є сімейним підприємством, заснованим у 1869 році.

З кінця 19 століття оснащує гідротерапевтичним обладнанням та установками для підготовки термальної води курорти та санаторії по всій Європі.

Перейнявши естафету, п'яте покоління сім'ї Unbescheiden підтримує традиції з виробництва високоякісного обладнання для SPA та wellness індустрії, санаторно-курортних та лікувально-профілактичних установ.

Функціональність, якість та дизайн цього обладнання цінуються у всьому світі

Unbescheiden ванни гідромасажні для SPA та дому зображення 20

Досвід, накопичений протягом десятиліть та тісне співробітництво з терапевтами, практикуючими лікарями та клієнтами втілені у багатогранній функціональності обладнання, різноманітності сфер застосування та зручному легкому управлінні.

Ефективна попередня та подальша підготовка терапії є важливими критеріями при розробці обладнання. Також особлива увага приділяється матеріалам та характеристикам продукції, виробничому процесу, обробці та оснащенню, розширенню лінійки аксесуарів. Саме тому якість та довговічність продукції фірми Unbescheiden відомі у всьому світі.

Лінія обладнання Unbescheiden - це широкий спектр професійного обладнання для використання в SPA індустрії, а також в медичних установах. До неї входять гідротерапевтичні ванни з функціями загального підводного автоматичного масажу, вихрові ванни, кушетки з водяним матрацом для різних видів обгортань, кушетки для вологих видів масажу, стоун-терапії та аюрведи, а також душі Віші та Шарко.

Успіх фірми Unbescheiden показав, що багатофункціональність обладнання дає змогу запропонувати найбільший спектр процедур.

Завдання фірми Unbescheiden – задовольняти найвитонченіші запити. При розробці обладнання компанія використовує нові методики гідро- та бальнеотерапії у поєднанні з сучасними тенденціями SPA індустрії. Саме тому сфери застосування обладнання Unbescheiden різноманітні.

Unbescheiden ванни гідромасажні для SPA та дому зображення 21

Для забезпечення професійних Спа-процедур компанія Unbescheiden розробила спеціальне обладнання серії Spa Sensations, яке поєднує у своїх процедурах лікування та задоволення.

Unbescheiden – це право на чудовий стан здоров'я!

Компанія ALFA Development є офіційним представником продукції Unbescheiden та займається постачанням обладнання для бальнеотерапії (СПА), а також обладнання для реабілітації.

ALFA Development стане Вашим надійним партнером на ринку обладнання SPA&Wellness. Ми пропонуємо як окреме обладнання, так і комплексне обладнання вашого проекту.