Апарати для кріоліполізу від Alfaspa

Плануєте розширити спектр послуг у клініці естетичної медицини, салоні краси або в приватному кабінеті? Розгляньте таку популярну й ефективну процедуру, як кріоліполіз - апарати для неї можна замовити в нас. ALFA Medical & SPA Development працює з провідними виробниками обладнання зі світовим ім'ям, ми видаємо гарантію на кожен пристрій, вчимо користуватися ним, консультуємо, обслуговуємо техніку.

Кріоліполіз - це крок до розширення бізнесу


Більшість людей незадоволені своєю фігурою, але за допомогою інноваційного обладнання ви зможете запропонувати своїм клієнтам суперпроцедуру, яка позбавить від недосконалостей. Кріоліполіз - сучасний метод моделювання та скульптування фігури, заснований на впливі низької температури на жирові відкладення. Є апарати, де передбачено вплив контрастної температури: оброблювана зона спочатку нагрівається, потім охолоджується, потім знову нагрівається. І звичайне охолодження, і чергування температури чинить згубний вплив на жирові клітини, внаслідок чого вони руйнуються. Об'єм відкладень зменшується, а ваші клієнти отримують красиву, струнку, підтягнуту, фігуру, як з обкладинки журналу.

Апарати для кріоліполізу характеризуються такими перевагами:

  • неінвазивний вплив, у процесі пацієнти практично не відчувають дискомфорту;
  • вплив високої та низької температури повністю безпечний для тканин, вплив виявляється тільки на жирові клітини;
  • швидкий результат - модельна фігура без дієт і виснажливих тренувань;
  • помітний ефект вже після першого сеансу - за один раз можна видалити до 1/3 жирової тканини, а повноцінний результат помітний через тиждень-місяць;
  • процедура проводиться одночасно двома або 4 робочими маніпулами, що дає змогу скоротити час і збільшити чек за сеанс;
  • на вибір є безліч насадок для різних зон тіла;
  • роботу проводять за готовими протоколами, все максимально автоматизовано, від персоналу не потрібна висока кваліфікація;
  • вам не доведеться регулярно витрачати гроші на витратні матеріали - вони не потрібні.

Крім того, апаратний вплив виключає тривалий реабілітаційний період - відразу після процедури пацієнт може повертатися до звичного життя.

Як купити апарат для кріоліполізу?


З основною інформацією про обладнання ви можете ознайомитися в каталозі компанії. Для отримання додаткових відомостей, консультацій, допомоги у виборі, а також щоб дізнатися ціну і замовити апарат для кріоліполізу, пишіть нам онлайн або телефонуйте. Ми порадимо модель обладнання, яка в точності відповідає завданням вашого бізнесу. Щоб одразу уявляти терміни окупності, пропонуємо скористатися онлайн-калькулятором. Від вас потрібно лише внести деякі вихідні дані, і вже через кілька секунд ви побачите, коли почнете заробляти з апаратом.