Апарати для фракційного омолодження

Asclepion Dermablate NEW

Найсучасніший ербієвий лазер в естетичній медицині: дерматологія, косметологія, гінекологія та хірургія
Дізнатися більше

ALFA Medical & SPA Development пропонує обладнання для фракційного омолодження центрам естетичної медицини, салонам краси і всім, хто зайнятий в beauty-індустрії. У нас продаються апарати надійних брендів зі світовим ім'ям - це пристрої категорії преміум, що працюють за сучасними технологіями. Поставляємо апарати в усі міста України, допомагаємо з їх налаштуванням і обслуговуванням.

Що таке фракційне омолодження і як працює апарат?


Фракційний фототермоліз - це лазерна технологія омолодження шкіри та усунення інших естетичних дефектів, як-от рубці, зморшки, розтяжки, пігментні плями тощо. Процедура стала гідним конкурентом пластичним операціям, забезпечуючи тривалий ефект і помітний результат уже після першого сеансу.

Фракційне лазерне омолодження працює завдяки тому, що на обрану зону впливає розділений на безліч фракцій промінь - виходить так звана сітка з мікроскопічних точок. Завдяки термальному впливу утворюються мікроранки, звідки випаровуються клітини старих білків. При цьому під час лазерного омолодження залишаються незаймані зони, які активізують інтенсивні процеси регенерації. У результаті виробляються нові волокна, клітинний каркас відновлюється, запускається обмін речовин, і шкіра молодшає.

Яких ефектів можна досягти за допомогою фракційного лазерного шліфування:

 

  • відновлення тургору, еластичності;
  • розгладження зморщок, зокрема глибоких;
  • видалення розтяжок, надмірної пігментації;
  • звуження пор;
  • боротьба з акне і постакне, рубцями;
  • вирівнювання рельєфу.

Лазерне фракційне омолодження застосовується для обробки різних зон, що дасть вам змогу розширити список послуг і збільшити прибутковість кабінету або клініки. Необхідно лише змінювати маніпули і налаштування залежно від ділянки впливу променя. Доступні такі маніпуляції:

  • фракційне омолодження обличчя - зони навколо очей, підборіддя, носогубного трикутника, чола тощо;
  • омолодження лазером стегон, живота, сідниць, молочних залоз - усунення розтяжок, ефекту "апельсинової кірки", розгладження;
  • омолодження рук, шиї, зони декольте - це саме ті зони, які видають справжній вік, але з ними теж можна працювати. 

Відгуки лікарів-косметологів та їхніх пацієнтів про фракційне омолодження свідчать, що для досягнення бажаного ефекту потрібен курс із кількох процедур (зазвичай до 5). Вони практично безболісні, але на особливо чутливі зони можна наносити анестезувальний крем. Тривала реабілітація після сеансів не потрібна.

Як замовити багатофункціональний фракційний лазер?


Якщо ви запускаєте або розширюєте beauty-бізнес, апарат для лазерного омолодження стане чудовою інвестицією. У каталозі Alfaspa представлено багатофункціональне обладнання, що працює відразу за кількома технологіями. Щоб дізнатися ціну і домовитися про постачання апарату, заповнюйте онлайн-заявку або оформляйте зворотний дзвінок. Для вашої зручності ми реалізували калькулятор розрахунку окупності, щоб ви могли зрозуміти, як скоро вкладення почнуть приносити прибуток.