Апарати для мікродермабразії

Апарати для мікродермабразії в Alfaspa


В Alfa Medical & SPA Development можна замовити обладнання для мікродермабразії - популярної б'юті-процедури з догляду за шкірою обличчя і всього тіла. Ми пропонуємо інноваційні апарати американського та ізраїльського брендів, виступаємо їхніми офіційними дистриб'юторами, надаємо послуги консалтингу, організовуємо тренінги для косметологів і всіх фахівців, зайнятих у сфері краси та здоров'я.


Що таке мікродермабразія і для чого проводиться?


Мікродермабразія - це сучасний спосіб очищення, посилення регенеративних здібностей, омолодження шкіри. Процедуру ще називають алмазним пілінгом, з її допомогою можна позбутися зморщок, пігментних плям, розгладити рубці, вирівняти тон шкірного покриву.


Переваги маніпуляцій для вас і ваших клієнтів:

  • можна проводити в будь-якому віці;
  • немає фактора сезонності;
  • ефект помітний вже відразу;
  • не залишається почервоніння та інших неприємних слідів;
  • різні насадки забезпечують роботу з будь-яким типом шкіри;
  • можлива обробка всіх ділянок, включно з чутливими губами, носом, очима.

Для оптимального результату рекомендується курс з декількох процедур, їх кількість визначається лікарем-косметологом індивідуально.


Обладнання для гідро-мікродермабразії в Україні


Апарати, представлені у нас, працюють за інноваційними технологіями, що поєднують алмазний пілінг із впливом вакууму. Всі вони сертифіковані за міжнародними стандартами, безпечні для клієнтів і косметологів - під час процедур не утворюється шкідливий пил. Обладнання компактне і легко поміщається на робочому столі або тумбі, а за необхідності його можна перенести в інше місце. Регулярне обслуговування не потрібне, що мінімізує ваші витрати на бізнес.

Телефонуйте або залишайте онлайн-заявку, щоб купити надійні апарати для салону або клініки. Доставимо обладнання в будь-яке місто України і навчимо з ним працювати.