Мікроголковий RF

Апарати для РФ-ліфтингу в Alfaspa


Різні омолоджувальні процедури - одні з найпоширеніших у центрах естетичної медицини, косметологічних клініках і салонах. Сучасні апаратні технології значно розширюють можливості надання таких послуг. ALFA Medical & SPA Development пропонує інноваційні апарати для РФ-ліфтингу. Ми є офіційним дистриб'ютором південнокорейського виробника, постачаємо обладнання без посередників, налаштовуємо його і навчаємо персонал роботі з ним.

Що таке мікроголковий РФ-ліфтинг і як він впливає?


Мікроголковий РФ-ліфтинг - це сучасна beauty-процедура малої інвазивності, заснована на тепловому впливі на глибокі тканини. Мультиплатформи, які пропонуємо ми, поєднують дві технології: одноразову і фракційну багаторазову термокоагуляцію. Енергія радіочастотного випромінювання проникає в дермальні шари завдяки введенню мікроголок, запускаючи там процеси омолодження. Завдяки мікроскопічному діаметру голок, регульованій глибині проникнення (до 3,5 мм) і випромінюванню, що налаштовується, досягається максимальний ефект відповідно до поставленого завдання. Водночас під час мікроголкового RF-ліфтингу відсутній ризик пошкодження сусідніх тканин, кровотеч, епідерміс відновлюється дуже швидко, а процедура практично безболісна, що робить її лідером серед пацієнтів, зацікавлених в anti-age терапії.

Апарат для РФ-ліфтингу підходить для обробки обличчя і різних зон тіла. Радіочастотний вплив має такі ефекти:

  • стимуляція вироблення білків, завдяки чому розгладжуються зморшки;
  • позбавлення рубців, шрамів, розтяжок, інших недосконалостей;
  • лікування пігментації, висипу;
  • вирівнювання кольору і рельєфу;
  • підвищення тургору шкіри, звуження пор;
  • лікування підвищеної пітливості, судинних зірочок.

Період відновлення після мікроголкового РФ-ліфтингу мінімальний - всього близько 3 годин, а сама процедура триває менше години (залежить від зони обробки), що зацікавлює клієнтів зі щільним графіком.

Замовлення обладнання для голкового РФ-ліфтингу


Апарати РФ-ліфтингу, купити які можна у нас, комплектуються кількома маніпулами для роботи в різних режимах. Зокрема, є насадки для неінвазивного омолодження (монополярний режим), що дає змогу проводити кілька різних процедур на одному обладнанні. Це економить місце у вашому кабінеті і дає можливість розширити спектр послуг, що призведе до збільшення прибутковості бізнесу в beauty-індустрії.

Щоб купити апарат для РФ-ліфтингу, залишайте онлайн-заявку або телефонуйте нам. Ми організуємо доставку обладнання по Україні, регулярно організовуємо курси підвищення кваліфікації, навчаємо лікарів-косметологів працювати з новими технологіями. На всі апарати поширюється гарантія виробника, якщо знадобиться сервісне обслуговування, можна звертатися до нас навіть після закінчення гарантійного терміну.