Ai Mediq S.A. – світовий лідер у галузі систем моделювання висотної гіпоксії для застосування у медицині.

Ai Mediq

Апарат Ai Mediq Reoxy гіпокситерапія, відновлення організму зображення 3

Компанія, сьогодні відома усьому світу, як Ai Mediq S.A., була створена в 2003 році групою вчених у пошуках нових та результативних методів у профілактичній медицині. Перша назва організації була Ai Mediq Group.

Ai Mediq S.A. – біотехнологічна компанія, знаходиться в Люксембурзі, яка розробляє нові терапевтичні рішення, засновані на використанні позитивних лікувальних ефектів високогірного (гіпоксичного) впливу, медичні пристрої для реалізації цих рішень та медичне програмне забезпечення для персоналізації процедур.

Головною метою створення Ai Mediq була розробка та створення пристрою для проведення інтервальної гіпоксичної терапії для лікування серцево-судинних, неврологічних та метаболічних захворювань. Після офіційного внесення до реєстрів компанія розпочала доклінічні випробування, практику та дослідження.

Ai Mediq перша у світі компанія, що розробила та запатентувала:

Апарат Ai Mediq Reoxy гіпокситерапія, відновлення організму зображення 4
 • спосіб дозування гіпоксії на основі оцінки реакції організму пацієнта на вдихання газової суміші зі зниженим рівнем кисню
 • алгоритм розрахунку індивідуальної терапевтичної дози
 • новий режим, що дозволяє знизити інтенсивність гіпоксичного навантаження без зниження ефективності терапії - режим "інтервальна гіпоксія-гіпероксія" (ІГГТ)
 • новий апарат для застосування методу інтервальної гіпоксичної терапії на основі біологічного зворотного зв'язку

Історія

У 2006 році компанія отримала патент на спосіб підвищення неспецифічних адаптаційних можливостей людини на основі гіпоксично-гіпероксичних газових сумішей.

У 2008 році було завершено розробку прототипу пристрою для гіпокси-гіперокситерапії в інтервальному режимі на основі зворотного зв'язку (першого у світі пристрою для забезпечення методу ІГГТ у пацієнтів та здорових людей) та розпочато перші клінічні дослідження з оцінки ефективності методу біокерованого гіпоксично-гіпероксичного тренування у пацієнтів з метаболічним синдромом та первинним ожирінням, а потім у кардіологічних пацієнтів. Отримано патенти на методи лікування.

У 2012 році світу був представлений протестований апарат для дихальної терапії, що пройшов усі випробовування - ReOxy. Це відбулося під час Всесвітнього кардіологічного конгресу в Дубаї, ОАЕ, де прилад одразу ж завоював серця безлічі найвідоміших практиків у галузі косметології та медицини.

На сьогодні апарат не має аналогів у всьому світі і є незамінним придбанням для власників середнього та великого бізнесу в галузі оздоровлення організму, зміцнення імунітету та профілактики багатьох захворювань.

У 2014 році було завершено розробку серійного апарату для інтервальної гіпокси-гіперокситерапії на основі зворотнього зв'язку під назвою ReOxy®першого у світі пристрою для забезпечення методу ІГГТ, сертифікованого в країнах EC як “медичне обладнання” та дозволеного до використання з метою лікування, у тому числі кардіологічних пацієнтів.

Апарат Ai Mediq Reoxy гіпокситерапія, відновлення організму зображення 5

Після успішної комерціалізації початкової версії ReOxy, Ai Mediq зосередилася на адаптації та оптимізації цього пристрою для нових ринків зі значними потенційними перевагами для пацієнтів, клієнтів та систем охорони здоров'я.

Ai Mediqчлен “Bio Health” кластера міністерства економіки Люксембургу (LUX Innovation).

Компанія Ai Mediq – регулярний учасник міжнародних науково-дослідницьких проектів, ініційованих як компанією, так і іншими науково-дослідницькими організаціями.

Починаючи свою діяльність з невеликого співтовариства, максимально спрямованого на створення унікального продукту, організація зайнялася маркетинговими питаннями лише через кілька років після створення. Так, у 2009 році компанія була офіційно зареєстрована під нинішньою назвою та створила штаб-квартиру в місті Люксембург, у штаті де, як тоді, так і зараз стоять виробничі потужності бренду та проводяться всі дослідження.

Переваги та можливості платформи ReOxy

Безпека всіх учасників процесу, а також комфортність під час проведення сеансів для клієнта були одними з основних цілей розробників. З упевненістю можна стверджувати, що їм це вдалося.

Апарат ReOxy:

 • самостійно вимірює пульс та контролює загальний стан клієнта протягом усього сеансу
 • зберігає дані про пацієнтів, результати досліджень та процедури
 • може бути застосований у широкому віковому діапазоні: від малюків віком 3-х років до людей похилого віку до 90 років
 • не займе багато місця в кабінеті, досить мобільний
 • має інтуїтивний інтерфейс, сенсорний екран для швидкого введення інформації

Сфери застосування апарату ReOxy:

 1. Кардіологія
 2. Неврологія
 3. Психіатрія
 4. Наркологія
 5. Спортивна медицина
Апарат Ai Mediq Reoxy гіпокситерапія, відновлення організму зображення 6

Обладнання від Ai Mediq є продукцією найвищої якості. Бренд має сертифікат Міжнародної Організації з Сертифікації ISO 13485, а також сертифікат відповідності СЄ, що підтверджує безпеку та ефективність застосовуваної методики.

Гіпокситерапевтичний апарат ReOxy створено на основі запатентованої технології SRT – Self Regulated Treatment. В її основі лежить можливість проведення процедур, що керуються організмом людини. Апарат здатний автоматично визначати зони максимальної ефективності та розраховувати індивідуальні для кожного пацієнта параметри процедури, а також має вбудований сигнал тривоги з аудіовізуальною індикацією.

Під час виготовлення ReOxy дотримуються всіх вимог європейської медичної директиви (MDD 93/42/EEC) та проводиться щорічна інспекція виробництва нотифікуючим органом TUV Rheinland LGA GmbH.

Компанія ALFA Development є офіційним дистриб'ютором обладнання від Ai Mediq S.A. на території України. Це гарантує:

 1. Постачання обладнання в найкоротші терміни
 2. Найкращу ціну на ринку без націнок
 3. Допомогу у постачанні витратних матеріалів
 4. Навчальні курси для персоналу по роботі на апараті
 5. Сервісне обслуговування офіційного виробника
 6. Консультації з будь-яких питань

 

Обладнання  Ai Mediq S.A. – європейська якість, доступна в Україні

Завдяки співпраці з компанією ALFA Development вам не потрібно витрачати багато часу на вибір необхідного саме для вашого бізнесу апарату, пошук надійних служб доставки, навчання співробітників та багато іншого. Ми все це зробимо за вас! Вам достатньо звернутися за вказаними на сайті контактами, і наші співробітники проконсультують вас з питань, що цікавлять, домовляться про зустріч у зручний час для з'ясування всіх деталей та початку співпраці.

Завдяки прямим поставкам, вже незабаром апарати займуть своє почесне місце у вашому кабінеті, салоні, студії або клініці, приносячи вам, як замовнику, прибуток, гарне ім'я та можливість проводити унікальні процедури для клієнтів.

 

Купити ReOxy в Києві, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Львові та інших містах України, незалежно від місцезнаходження та стадії розвитку вашого бізнесу - однозначно розумне рішення, яке призведе до швидкого розвитку бізнесу, збільшення клієнтів та підвищення вашого статусу.